Časté dotazy FAQ

Jak poznám jakou náplň objednat?

Najít u nás náplň je opravdu snadné. Přehledný návod jsme sepsali do článku na náš blog Jak správně vybrat náplň. Pokud i přesto nemůžete najít, co potřebujete, neváhejte se nám ozvat. Vše najdete na stránce kontakty a také na celém webu na vás vpravo dole vyskočí Chat.

 

Co mám dělat, když objednávka nedorazila?

V potvrzení o expedici vaší objednávky je sledovací číslo zásilky. Pkud zásilka nejde dohledat, tak nás prosím kontaktujte. Určitě ji najdeme.

 

Jaké jsou možnosti dopravy?

Pro naše zákazníky nabízíme několik možností dopravy

 

Objednal jsem špatné zboží

Nevadí, to se může setát každému. V zákonného lhůtě 14 dní je možné zboží zaslat zpět k nám a dohodnout se na výměně za správný produkt. Podmínkou je, že zboží musí být nepoužívané a nepoškozené. Pro urychlení je lepší nám takovou situace nahlásit před tím, než zboží odešlete, třeba emailem.

 

Nemám informace o stavu objednavky?

Zkontrolujte svůj e-mail ve složce “Spam”, je možné, že e-mail s potvrzením nebo odesláním objednávky skončil tam. Pokud jste se v našem e-shopu registrovali, stačí se přihlásit a ve vašem profilu uvidíte seznam všech objednávek i jejich stavů. Pokud přesto žádnou zprávu od nás nenajde, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. 

 

Je možný osobní odběr?

Ano, osobní odběr je možný a to ZDARMA na naší prodejně v Plzni. Dál můžeme nabídnout odběr na cca 3900 odběrných místech Zásilkovna. 

 

Jsme státní instituce. Můžeme platit na fakturu?

Ano, samozřejmě. Možnost platby na fakturu poskytujeme pro státní instituce, úřady, školy, obce, ústavy a další státní, krajské nebo městské instituce. Při vytváření objednávky v našem eshopu napište svůj požadavek do poznámky.

 

Mohu u vás nechat opravit svoji tiskárnu?

Ano, některé tiskárny opravujeme. Než vaši tiskárny přinesete nebo pošlete na opravu, vždy nás kontaktujte předem. Dozvíte se dopředu, zda váš model je možné opravit nebo ne.

 

Váhám mezi originální a kompatibilní tiskovou kazetou. Pro jakou se rozhodnout?

Dnes už není žádný důvod se obávat o kvalitu kompatibilních kazet. Samozřejmě v případě kvalitního dodavatele, jakým je naše společnost. Hlavní rozdíly a výhody jsme rozebrali v několika našich článcích. Proč tedy koupit naši Chytrou cartridge  nebo Chytrý toner.