Rady, tipy, návody

Proč si pořídit dokumentový skener?

Často opomíjená zařízení pro vaši kancelář, firmu nebo domácnost jsou dokumentové skenery. Především výrobci multifunkčních tiskáren je označují jako nepotřebná a nahraditelná. Automatický podavač multifunkční tiskárny má v porovnání s dokumentovým skenerem velmi omezenou životnost. Podavač multifunkční tiskárny je navržený jen k dennímu občasnému skenování a kopírování standardních dokumentů při standardní gramáži 80 g/m2.

Detail článku

Kopírka nebo multifunkční tiskárna? Co opravdu potřebujete?

V moderní kanceláři, navzdory maximální snaze zůstat ekologicky šetrní, každý pracovník zkopíruje nebo vytiskne spousty papírů. Vzhledem k přísným požadavkům, které jsou stále tak významnou součástí kancelářského života, je obtížné zjistit, který stroj by byl pro vaše pracoviště nejlepší – tradiční kopírka, nebo její všestranně nadaná příbuzná multifunkční tiskárna (MFP)? Pokud jako měřítko použijeme průměrnou kancelář, kterou skutečně potřebujete?

Detail článku

10 tipů, jak snížit náklady na tisk a spotřebu papíru ve školách

V současném době z ekonomického hlediska se všechny školy snaží najít způsoby, jak ušetřit, aniž by byly ohroženy vzdělávací standardy. Materiálové zdroje jsou přirozeně prvním místem, kde se hledají možnosti úspory peněz. Na jednu školu se ročně spotřebuje na jednu školu až 1 milion listů papíru (není zahrnuto kopírování). Jak tento problém vyřešit? Představíme Vám 10 způsobů jak tento problém vyřešit!

Detail článku
12345678...131415