Rady, tipy, návody

Tiskové technologie Thermal Transfer vs. Direct Thermal. Jaký je mezi tím rozdíl a co to znamená?

Jistě jste už někde narazili na výraz "přímý termální tisk (Direct Thermal)" nebo "Termo-transferový tisk (Thermal Transfer)". Převážně se tyto názvy objevují v parametrech produktů jako jsou tiskárny štítků, pásky do štítkovačů, samolepicí etikety, barvicí pásky nebo štítkovače. Víte ale, co doopravdy znamenají? Že ne? V tomto článku najdete všechny důležité informace, které potřebujete k tomuto tématu znát.

Detail článku

Jaké jsou pásky do štítkovačů DYMO? A jak si správně vybrat?

Společnost DYMO je předním výrobcem nejen štítkovačů a tiskáren štítků. Jejich portfolio je samozřejmě širší i o spotřební materiál do jejich přístrojů jako jsou papírové štítky, či pásky do štítkovačů, na které se dnes zaměříme. Na trhu jsou již přes 60 let a po celou dobu se na štítkovače specializují, proto je zřejmé, že jsou mezi jedničkami na trhu. Jak jsme již zmínili, specializují se i na spotřební materiály do jejich štítkovačů a tiskáren štítků a tím jsou pásky a papírové role a etikety. V našem minulém článku jsme Vám vysvětlili produktové řady pásek od firmy Brother, ale co takhle pásky od DYMO? Rádi Vám poradíme, podle čeho si je vybrat.

Detail článku

Proč si pořídit dokumentový skener?

Často opomíjená zařízení pro vaši kancelář, firmu nebo domácnost jsou dokumentové skenery. Především výrobci multifunkčních tiskáren je označují jako nepotřebná a nahraditelná. Automatický podavač multifunkční tiskárny má v porovnání s dokumentovým skenerem velmi omezenou životnost. Podavač multifunkční tiskárny je navržený jen k dennímu občasnému skenování a kopírování standardních dokumentů při standardní gramáži 80 g/m2.

Detail článku
12345678...141516