Rady, tipy, návody

Objevte tiskárny značky Konica Minolta

Světoznámá japonská společnost Konica Minolta zaujímá mezi jinými společnostmi zabývajícími se kancelářskou technikou a zpracováním dokumentů velmi významnou pozici. Konica Minolta sídlí v Marunouchi, Chiyoda, v Tokiu a své pobočky do dnešního dne otevřela již ve 49 zemích světa. Své obchodní zastoupení rozšířila na několik zemí světa, takže v současné době prodává své výrobky v Americe, Asii a Tichomoří, v Evropě, na Středním východě i v Africe.

Detail článku

Poptávka po přímém tisku z mobilu stoupá. Víte, jak na to?

Moderní mobilní telefony nabízí atraktivní design, dostatečnou kapacitu vnitřní paměti, přiměřený výkon a řadu užitečných funkcí. Není proto divu, že inteligentní telefony reprezentují plnohodnotná zařízení, která dokáží konkurovat tabletům i přenosným počítačům. Smartphony využíváme k online nákupům, platíme s nimi bezhotovostně, používáme je k navigaci, či vzdělávání, ale to není ani zdaleka všechno. Perfektní služby nám prokážou při tisku pracovních podkladů, dokumentů i fotografií.

Detail článku

Kyocera – perla kancelářské techniky

Japonská společnost Kyocera přinesla do středoevropského regionu zázemí silné, celosvětově respektované firmy a poměrně široké portfolio kvalitních produktů. Kromě efektivních solárních článků, mobilních telefonů nebo špičkových keramických nožů si však zvláštní pozornost zaslouží moderní tiskárny a sofistikované multifunkce, které pracovním kolektivům i jednotlivcům pomáhají nekompromisně zdolávat i ty nejnáročnější výzvy.

Detail článku

Nehoda s rozsypaným tonerem? Díky těmto radám nenecháte nic náhodě a oblečení bude zase jako nové

Výměna toneru na laserové tiskárně je poměrně jednoduchá záležitost, ale o odstraňování jemného tonerového prachu z trička či kalhot se to však už bohužel říct nedá. I když takové "maléry" nejsou velmi časté, občas se přece jen stanou. Jak tedy efektivně a pokud možno co nejšetrněji odstranit z oděvních kousků toner? Vše užitečné se dozvíte v následujících řádcích.

Detail článku

Kde umístit tiskárnu? Poradíme vám!

Díky dlouholetému vývoji a inovacím se současné tiskárny mohou pochlubit profesionální kvalitou tisku, která jde ruku v ruce s vysokou rychlostí výtisků. Tiskárny přirozeně potěší množstvím šikovných funkcí a také ergonomickým designem i kompaktními rozměry. Tiskárny tak nezaberou mnoho místa, ale aby práce s nimi byla opravdu příjemná a jednoduchá, měli bychom při jejich umístění v domácnosti či v kanceláři přece jen dodržet pár základních doporučení.

Detail článku

Inkoustové a laserové tiskárny Brother

Společnost Brother patří ve svém oboru k užší světové špičce. Firma má na kontě spolehlivé skenery, šikovné tiskárny štítků a také prvotřídní inkoustové či laserové tiskárny vyšperkované několika užitečnými funkcemi. Není tedy vůbec žádným překvapením, že tiskárny z dílny této respektované značky dokáží navzdory obrovské konkurenci v pravidelných intervalech získávat prestižní mezinárodní ocenění.

Detail článku

Poznejte možnosti značení elektrických vodičů a vyberte si nejvhodnější alternativu

Značení izolovaných elektrických vodičů upravuje několik technických norem. Značení vodičů barvami nebo číslicemi má jednak za úkol zvýšit bezpečnost osob i majetku a na straně druhé přispět ke zjednodušení montážních prací, revizí, údržeb či oprav. Jelikož při značení vodičů a kabelů přichází v úvahu různé alternativy, podíváme se na jejich slabé i silné stránky.

Detail článku
12345678...101112