Rady, tipy, návody

Kde umístit tiskárnu? Poradíme vám!

Díky dlouholetému vývoji a inovacím se současné tiskárny mohou pochlubit profesionální kvalitou tisku, která jde ruku v ruce s vysokou rychlostí výtisků. Tiskárny přirozeně potěší množstvím šikovných funkcí a také ergonomickým designem i kompaktními rozměry. Tiskárny tak nezaberou mnoho místa, ale aby práce s nimi byla opravdu příjemná a jednoduchá, měli bychom při jejich umístění v domácnosti či v kanceláři přece jen dodržet pár základních doporučení.

Detail článku

Inkoustové a laserové tiskárny Brother

Společnost Brother patří ve svém oboru k užší světové špičce. Firma má na kontě spolehlivé skenery, šikovné tiskárny štítků a také prvotřídní inkoustové či laserové tiskárny vyšperkované několika užitečnými funkcemi. Není tedy vůbec žádným překvapením, že tiskárny z dílny této respektované značky dokáží navzdory obrovské konkurenci v pravidelných intervalech získávat prestižní mezinárodní ocenění.

Detail článku

Poznejte možnosti značení elektrických vodičů a vyberte si nejvhodnější alternativu

Značení izolovaných elektrických vodičů upravuje několik technických norem. Značení vodičů barvami nebo číslicemi má jednak za úkol zvýšit bezpečnost osob i majetku a na straně druhé přispět ke zjednodušení montážních prací, revizí, údržeb či oprav. Jelikož při značení vodičů a kabelů přichází v úvahu různé alternativy, podíváme se na jejich slabé i silné stránky.

Detail článku

Pasy nejsou pouze záležitostí osob či společenských zvířat. Nově už pasy musí mít na svých cestách i rostliny.

Pokud se možná nevěnujete profesionální výsadbě, šlechtění, výrobě, pěstování nebo rozmnožování rostlinných materiálů, tak vás v záplavě zpráv o novém koronaviru s největší pravděpodobností tato informace obešla. Pokud ale máte v plánu se věnovat zmíněným činnostem, popřípadě chcete uvádět rostliny na evropský trh nebo je přemísťovat v rámci území EU, měli byste zpozornět.

Detail článku
12345678...101112