Rady, tipy, návody

Kalibrace tiskárny štítků Zebra? Prozradíme vám, jak na to..

Pořídili jste si tiskárnu štítků Zebra a bohužel z ničeho nic například tiskne slabě, nečitelně, potiskne malou nebo chybnou část etikety, nebo dokonce mezi potištěnými etiketami "vylézají" prázdné? Poslední dobou se nám totiž ozývají zákazníci s prosbou o radu, proč takhle zrovna jejich tiskárna etiket zlobí. Většinou je problém v kalibraci, kterou ale snadno dokážete vyřešit sami.

Detail článku

Dopřejte vám i vaší tiskárně bezpečný tisk

Že je důležité mít zabezpečený počítač pomocí antivirových programů a firmwarů je už známá věc. V dnešní době jsou kybernetické útoky či krádeže dat častým tématem nejen u velkých firem, ale i u jednotlivců. Ale co vaše tiskárna? Spousta z nás si ještě pořád neuvědomuje, že se tyto útoky a krádeže všelijakých podvodníků týkají nejen dat z počítačů, ale i tiskáren. Že vám to přijde zbytečné řešit? Zde jsou důvody proč byste to neměli brát na lehkou váhu a jak únikům vašich dat předcházet.

Detail článku

Ukažte světu svého kreativního ducha s řezacími plotry Brother ScanNCut

Plotry ScanNCut od společnosti Brother jsou revolučním řešením pro kreativní duše ale i profesionály, kteří vyžadují od řezacích plotrů přesnost, kvalitu a spolehlivost. Řezací plotry Brother ScanNCut jsou spojením skeneru a řezacího plotru v jednom kompaktním zařízení. Toto řešení 2v1 hlavně zefektivňuje celkový proces navrhování a tvoření a tím šetří nejen váš čas.

Detail článku

Když vám vaše inkoustová tiskárna netiskne, jak by měla...

Všichni jsme to už nejspíš zažili – tiskové kazy, chybové hlášky, vyteklé inkoustové cartridge a tak dále. Každá tisková chyba může mít svůj důvod a nemusí to být nutně pokaždé chyba zakoupené náplně, nebo vada vaší tiskárny. Ty tiskové nedostatky vaší inkoustové tiskárny či inkoustové multifunkce, které se opakují nejčastěji, vám v tomto článku shrneme a poradíme vám, jak se jim vyvarovat, nebo jak je dokonce můžete opravit.

Detail článku

Na co vás chce vaše laserová tiskárna upozornit? Tiskové chyby a hlášky

Všichni jsme to už nejspíš zažili – tiskové kazy, chybové hlášky, vysypané tonerové prášky a tak dále. Každá tisková chyba může mít svůj důvod a nemusí to být nutně pokaždé chyba zakoupené náplně, nebo vada vaší laserové tiskárny. Ty tiskové nedostatky, které se opakují nejčastěji, vám v tomto článku shrneme a poradíme vám, jak se jim vyvarovat, nebo jak je dokonce můžete opravit.

Detail článku

Brother MFC, DCP a HL. Co? No přece...

Že společnost Brother patří ve svém oboru k užší světové špičce výrobců tiskáren a multifunkcí, už jistě víme. Samozřejmě k tomu patří i jejich skvělé tiskárny štítků, štítkovače a všemožné spotřební materiály jako tonery, cartridge, pásky a štítky atd. V tomto článku bychom se ale chtěli věnovat hlavně tiskárnám Brother a multifunkcím Brother, které jsou u nás ohromně oblíbené. Jak se podle produktových názvů v nich vyznat? Co znamená například MFC, DCP a HL? Pojďme se na to společně podívat...

Detail článku

Brother štítkovače a tiskárny štítků – jak se rozlišují?

Světoznámá společnost Brother je bez výjimky jedničkou na trhu ve výrobě a distribuci nejen tiskáren a multifunkcí. Jejich velkou chloubou jsou také tiskárny štítků a štítkovače, které jsou našimi pomocníky už dlouhou dobu a využíváme je den co den jak na pracovištích, tak i třeba doma pro značení a organizaci. A právě štítkovače a tiskárny štítků Brother budou hlavními postavami tohoto článku. Řekneme si, jaké produktové řady Brother štítkovačů a Brother tiskáren štítků v současné době existují, jaké mají funkce a jak je rozeznávat.

Detail článku
12345678...151617