Jsme partnerem Partex

Na trhu s černou technikou se pohybujeme už téměř dvě desítky let. Během té doby našich služeb využilo tisíce spokojených zákazníků a my jsme problematiku tohoto odvětví poznali ze všech možných stránek. Stejně jako vaše potřeby.

Jsme si ale vědomi toho, že je stále co zlepšovat, a protože se vždy snažíme svým zákazníkům vycházet maximálně vstříc, rozhodli jsme se rozšířit náš sortiment o produkty společnosti Partex.

Spolupráce s firmou Partex není dílem náhody

Pokud se ptáte, proč právě Partex, hned vám to rádi vysvětlíme. Tiskárny štítků jsou dnes již téměř neodmyslitelnou výbavou každé kanceláře. Osvědčily se při označování dokumentů, pořadačů, ale i dlouhodobého hmotného majetku, pomáhají při inventarizaci a skladování kancelářského materiálu. Štítky mohou obsahovat čárové nebo QR kódy, což díky použití skenerů umožňuje ještě rychlejší a snadnější vedení záznamů.

Použití štítků však samozřejmě nachází široké uplatnění napříč všemi odvětvími průmyslu. Za všechny můžeme zmínit chemický, automobilový či potravinářský průmysl, ale neobejdou se bez nich ani instalatéři nebo elektrikáři. Na trhu je sice množství různých tiskáren štítků a doplňkových produktů určených k označování materiálu, ale ne všechny snesou přísná kritéria a mnoho z nich bychom mohli zařadit spíše do kategorie "hraček".

Toto však rozhodně není případ výrobků Partex. Společnost Partex vyrábí špičkové produkty určené k identifikaci materiálů, kabelů, trubek i různých komponentů, a protože nám v CDRmarket záleží na top kvalitě prodávaných výrobků, rozhodli jsme se pro vzájemnou spolupráci.

Moderní produkty, profesionální kvalita značení

Partex patří v oboru průmyslového označování k světovým lídrům, kteří prostřednictvím svých poboček působí na všech kontinentech. Výrobky firmy Partex proto najdete v domácnostech i v kancelářích, ale stejně tak i v elektrárnách, či v telekomunikačních instalacích průmyslových objektů a veřejných budov po celém světě. Všude tam, kde je nutné trvalé a spolehlivé označení majetků, materiálů, kabelů nebo elektrických zařízení se s oblibou používají právě produkty Partex.

Díky zmíněnému partnerství si nyní můžete komfort, spolehlivost a špičkovou kvalitu značení produktů Partex užívat i vy. K dispozici máte barvící a samolepící štítky, popisovací PVC bužírky, pásky, pouzdra i štítky. Pevně ​​věříme, že v naší nabídce uvítáte profesionální přenosné termotransferové tiskárny, které se stanou nepostradatelnou pracovní pomůckou pro mnoho uplatnění.

TIP: Vybíráme správný štítkovač - základní doporučení a rady