Jsme partnerem Brady

Tiskárny, inkoustové cartridge, tonery a také pásky se štítky jsou náš svět a proto jsme hrdí na to, že jsme se stali partnerem společnosti Brady, která zákazníkům po celém světě nabízí široký sortiment tiskáren štítků. To ale není všechno. Respekt vzbuzuje i zhruba 15 000 standardních typů výrobků určených pro bezpečnostní značení, identifikaci výrobků a osob.

Nabídka výrobků Brady je nepochybně nejkomplexnější nejen na evropském, ale i světovém trhu. Produkty Brady přinášejí kvalitní a efektivní řešení pro letectví, automobilový, potravinářský či chemický průmysl, neocenitelné jsou v energetice i ve stavebnictví. Ve výpočtu odvětví, které používají výrobky Brady, bychom mohli pokračovat ještě dlouho, ale nejlepší bude, když vám stručně představíme některé vybrané produkty.

Etikety, štítky a visačky Brady

Význam označování produktů, zařízení a materiálů nemusíme snad nijak speciálně zdůrazňovat. Etikety, štítky i visačky informují, chrání, upozorňují a předcházejí nehodám, v neposlední řadě však pomáhají zlepšovat úroveň produktivity a výkonnosti práce. Jejich uplatnění je opravdu pestré.

V nabídce najdete množství etiket a štítků jako stvořených pro všeobecné průmyslové značení (například expediční, typové a inventární štítky), ale k dispozici jsou i specifické etikety nebo štítky určené pro konkrétní odvětví. Za všechny můžeme zmínit etikety, štítky, smršťovací návlečky určené k označování kabeláže, sítí, propojovacích panelů a rozvaděčů.

Brady nabízí více než 5 000 standardních etiket, ale chceme vás upozornit i na nabídku štítků na míru, které si můžete přesně podle vašich požadavků vytisknout v kanceláři nebo přímo v terénu. Stačí si nainstalovat aktualizaci firmwaru do tiskárny Brady, připravit si rolku nebo list se štítky nebo etiketami, vytvořit požadovaný design a spustit tisk štítků.

Zklamáním nebude ani odolnost štítků, etiket a visaček Brady

Etikety, štítky a visačky Brady se vypořádají s běžnými i extrémními podmínkami. Jsou rezistentní vůči vlivům nepříznivého počasí i vůči vodě, dokážou odolat vysoké teplotě, agresivním chemikáliím, stříkání pod vysokým tlakem a vícenásobným mycím cyklům. Štítky a etikety pevně drží dokonce i na mastných, drsných nebo lakovaných materiálech.

Tiskárny Brady

Společnost Brady neponechává nic náhodě a snaží se vyhovět každému zákazníkovi. Nabízí proto řadu moderních zařízení určených k tisku etiket, od nejmenších příručních štítkovačů až po vysokovýkonné zařízení pro tisk.

Přenosné štítkovače Brady pro tisk etiket a štítků se vyznačují praktickým designem a kompaktními rozměry. Využívají princip autokalibrace pomocí technologie inteligentního čipu. Snadno se ovládají prostřednictvím klávesnice a displeje. Přenosné štítkovače umožňují uživatelům řešit jakékoliv identifikační zadání přímo na místě výkonu práce, jsou ideální pro tvorbu odolných štítků s kapacitou do 1 000 štítků denně. Přenosné štítkovače s oblibou používají plynaři, elektrikáři i montéři.

Vyšší a výkonnější řady štítkovačů se dají připojit k PC. Tato zařízení reprezentují THT tiskárny etiket Brady vybaveny příslušným softwarem na tvorbu etiket. Inteligentní stolní tiskárny se uplatní zejména ve výrobních odvětvích, v kancelářích, skladech, laboratořích a ve firmách, které potřebují denně tisknout stovky nebo až tisíce štítků.

Nakonec jsme si nechali specializovaná zařízení s integrovanými funkcemi tisku, která jsou jedinou správnou odpovědí na požadavky označování při rozsáhlé, sériové výrobě kabelů, kabelových svazků, PCB desek a dalších elektronických nebo průmyslových produktů.

Tip: Vybíráme správný štítkovač – základní doporučení a rady