Toto jsou kancelářské potřeby, které Vám usnadní práci

Vedle nábytku nebo kancelářské techniky se žádná, ani domácí kancelář, neobejde bez různých drobných kancelářských potřeb. Na první pohled zdánlivě bezvýznamné maličkosti častokrát umí být důležité a dokážou prokázat neocenitelnou službu. Například taková sešívačka, pořadač, nebo i obyčejná lepicí páska. Nepředbíhejme ale, pojďme pěkně popořadě. V následujících řádcích Vám představíme několik kancelářských potřeb, bez kterých se Vaše kancelář prostě neobejde.

Kancelářské potřeby pro lepší organizaci a archivaci dokladů

S pákovými pořadači můžete mít pořádek v dokladech vždy na dosah ruky. Všechny důležité smlouvy, listy, tabulky, faktury a další významné dokumenty budete mít přehledně uložené v pákovém pořadači D. RECT, který je určený pro doklady s formátem A4. Pořadač je vybaven kvalitním pákovým mechanismem, hřbetním vyměnitelným oboustranným štítkem a kulatým otvorem pro snadnější manipulaci během vytahování pořadače ze skříně nebo police. Vnějšek pořadače je potažený PVC a jeho spodní hrany před opotřebením chrání kovové lišty. Šířka tohoto pořadače je 7,5 cm, nabízíme ale i užší pořadače s šířkou 5 cm.

Při organizaci nebo archivaci dokladů můžete sáhnout i po matných nebo čirých prospektových zakládacích obalech, které se osvědčily a staly se oblíbeným kancelářským pomocníkem.

Kancelářské papíry, samolepící štítky a bločky

Tyto kancelářské potřeby určitě ve Vaší kanceláři nesmí chybět. Kancelářský papír určený pro standardní tisk i pro náročnější využití nebo i fotopapíry určené k tisku fotografií z rodinných dovolených byste měli mít ve Vaší pracovně vždy po ruce. Nabízíme Vám přitom kancelářské papíry s různou gramáží. Například kancelářský papír ColorCopy s gramáží 90 g/m2 budete moct použít ke kvalitnímu inkoustovému i laserovému tisku.

Bez povšimnutí by ale neměly zůstat ani samolepící štítky, které jsou kromě jiného vhodné k označování médií (CD, DVD) nebo k tisku adresných štítků. Vybrat si můžete ze široké škály rozměrů a tvarů. V kanceláři se ale určitě budou hodit i samolepící bločky, na které můžete psát poznámky nebo odkazy a pak je nalepit na viditelné místo.

Drobné kancelářské potřeby

I takové maličkosti jako jsou špendlíky, listové spony, gumičky, lepidla nebo v úvodu zmíněné sešívačky dotváří kancelářské vybavení. Sešívačky jsou spolehlivými pomocníky v případě, že si v kanceláři potřebujete udělat s papíry pořádek a chcete mít smlouvy pohromadě. Výborně Vám může posloužit sešívačka DELI  0327, která Vám díky propracované ergonomii výborně padne do ruky. Sešívačka disponuje zásobníkem, do kterého můžete umístit 120 spon se standardní velikostí 24/6, která se hodí do většiny kancelářských sešívaček. K dispozici máme samozřejmě i velmi kvalitní ocelové spony do sešívačky s velikostí 26/6

Psací potřeby do kanceláře

Kancelářské potřeby jako jsou popisovače, zvýrazňovače, kuličková pera či smazatelná pera jsou neodmyslitelnou součástí vybavení a žádná kancelář nebo domácí pracovna se bez nich určitě neobejde. Praktické smazatelné pero Errata Vám nabízí možnost napravit svou gramatickou chybu nebo chybu ve výpočtech jednoduchým smazáním textu. Díky popisovačům a zvýrazňovačům zase budete moci psát na jakékoliv povrchy. Zvýrazňovače nejen upoutají pozornost na takto označený text, ale zároveň umožní jednodušší a rychlejší orientaci ve vícestránkovém textu.

Kancelářské potřeby pro každého

Naše společnost nepatří k žádným nováčkům, na trhu působí už více než 16 let. Za tu dobu jsme postupně rozšiřovali nejen sortiment tiskáren, ale i související spotřební materiál. Kancelářské potřeby nevyjímaje. V této kategorii proto najdete širokou nabídku kvalitních a ověřených kancelářských produktů, které Vám usnadní každodenní práci ve Vaší kanceláři. Přesvědčte se sami!