Tiskárny barevných etiket Epson ColorWorks

Tisknout barevné etikety v různých velikostech přímo u vás doma, ve firmě nebo na úřadě? S Epson ColorWorks jsou to velmi snadné. A díky široké nabídce spotřebního materiálu - náplně i tisková média (papíry, vinyl a další materiály) je opravdu jednoduché si vytisknout téměř cokoliv.

Tiskárny Epson ColorWorks C3500 jsou vhodné pro zákazníky, kteří si chtějí tisknout barevné etikety, např. štítky na obaly s barevným logem a obrázkem, vstupenky a ID karty s čárovým kódem nebo etikety s informací o produktu.

Úspora peněz

Díky odděleným inkoustovým kazetám s pigmentovým inkoustem je tato barevná tiskárna štítků ideální pro snížení nákladů na tisk. Stačí totiž vyměnit pouze jednu vypotřebovanou barvu.
 
Snadná obsluha
 
Snadno můžete tisknout na širokou škálu materiálů, včetně matného a lesklého potahovaného papíru i transparentních štítků. To znamená, že můžete tisknout přesně takové typy štítků, jaké potřebujete. LCD displej zobrazuje úroveň inkoustu a informace o stavu tiskárny. Software se snadným nastavením umožňuje ovládat tiskárnu bez specializovaného školení.
 
 
Proč koupit Epson ColorWorks C3500?
  • Trvanlivé výtisky. Pigmentový inkoust s dlouhou životností
  • Vysoká rychlost tisku. Tisk štítků o rychlosti až 103 mm/sec
  • Matný, lesklý papír a další média. Tisk na širokou škálu médií
  • Snadné ovládání. LCD displej se stavem inkoustu a tiskárny
  • Úspora nákladů. Samostatné inkoustové kazety
 
 
 
 
 
 
 
 
Tiskárny Epson ColorWorks C4000 jsou kompatibilní a snadno ovladatelné stolní tiskárny s rozšířenými možnostmi připojení a zvýšenou flexibilitou. Tiskárny jsou vhodné pro malé až střední objemy tisku. Nabízí tisk lesklé nebo matné barvy.

Jednoduchá integrace a konektivita

Tiskárnu C4000e můžete lehce integrovat a připojit ke svým stávajícím systémům. Ovladače jsou k dispozici pro ESC Label, Linux a Mac. Naše nové sady SDK pro systémy iOS a Android umožňují snadný a intuitivní tisk z tabletu. Navíc umožňují přidání volitelného hardwarového klíče Wi-Fi k tisku odkudkoli. Kompatibilní s programovacím jazykem ZPLII.

Kompaktní design a snadné používání

C4000e je vysoce intuitivní tiskárna štítků, kterou lze okamžitě začít používat. Velký (6,9cm) LCD displej usnadňuje ovládání. Role médií lze snadno vyměnit nebo nahradit jinými. Tiskárna je také vybavena automatickou řezačkou, kterou lze snadno vyměnit bez nutnosti návštěvy technika.

Lesklý nebo matný černý inkoust

Tiskárna C4000e je přizpůsobena vašim specifickým požadavkům na média a je dodávána s lesklým nebo matným černým inkoustem, ten vám pomůže vytvořit ostrý černý text a syté obrázky na různá tisková média.
 
 
 
Proč koupit Epson ColorWorks C4000?
  • Vysoká kvalita tisku. Funkce shody barev a široká škála barev
  • Snadná obsluha. Jednoduché nastavení a vysoce intuitivní používání
  • Možnosti integrace. Bezproblémově doplní stávající systémy.
  • Bez starostí. Možnosti komplexní záruky CoverPlus
  • Lesklé nebo matné černé inkousty. Přizpůsobena vašemu typu médií