Tiskárna plastových karet Zebra ZC300

Vytvářejte vysoce kvalitní ID karty s naší řadou tiskáren plastových ID karet a plastových karet. V našem sortimentu naleznete vše od základních maloobjemových tiskáren členských karet až po vysokokapacitní tiskárny pro opakované převody karet, ideální pro studentské průkazy, kontrolu přístupu aj.

Ať už vaše aplikace pro tisk karet zahrnuje ID s fotografií, řízení přístupu, sledování času a docházky nebo např. věrnostní karty, tiskárna ID karet Zebra ZC300 to zvládne efektivněji rychleji a snadněji! Jako novější nástupce za tiskárnu ZXP Series 3 byla ZEBRA ZC300 navržena s designem, který se hodí kamkoli, tudíž je skvělou volbou pro vytváření karet na profesionální úrovni i v těch nejmenších kancelářských prostorách! Díky vestavěnému ovládání poskytuje snadno čitelný LED displej okamžitý stav všech vašich tiskových úloh. 

Co vše tiskárna Zebra ZC300 zvládne a může Vám nabídnout?Spolehlivý výkon:
Zebra ZC300 pojme 100 karet a vytiskne až 200 barevných nebo 900 černobílých karet za hodinu v rozlišení 300 dpi. Obsahuje také vestavěný manuál ručního podavače karet pro snadné zpracování jednotlivých karet nebo dávkového tisku na více kartách. K dispozici je také zámek krytu tiskárny pro větší zabezpečení, který zabrání krádeži karet např. na veřejných nebo sdílených pracovních místech. V našem sortimentu samozřejmě naleznete i plastové karty na potištění.

Jednoduchý a efektivní provoz tiskárny:

Tiskárna ZEBRA ZC300 byla navržena s LED/LCD displejem a poskytuje snadno srozumitelné textové zprávy a animace, díky tomu pro Vás bude obsluha ZC300 super jednoduchá! Můžete vložit pásku, opravit pásku do tiskárny, doplnit vstupní zásobník aj. Tiskárna ZC300 zvládne jednoduše zpracovat všechny vaše potřeby tisku ID karet. Ani výměna pásky není o nic jednodušší a díky progresivnímu designu vstupnímu a výstupnímu zásobníku je vkládání a vyjímání karet super jednoduché!

Pokročilý, prostorově nenáročný design:
Přemýšlíte zda byste nalezli prostor pro tuto tiskárnu a jestli by se Vám i tato tiskárna hodila do interiéru? Zebra ZC300 se hodí a vejde téměř kamkoliv! Využití nalezne v malých i větších kancelářích.

Intuitivní nástroje:
Požadujete vidět návrh karty před samotným tisknutím? Zjednodušte proces výroby identifikačních karet pomocí vylepšených nastavení, které poskytují rychlou a snadnou navigaci v rozhraní tiskárny. Nejvíc super na tom je, že můžete vidět náhled, jaký vzhled budou mít vaše karty před samotným vytištěním a jak úprava nastavení změní vzhled vašich karet.

Standardní připojení USB a Ethernet:
Spravujte svůj místní nebo vzdálený tiskový program na jednom nebo více počítačích prostřednictvím standardní sítě s vestavěným připojením USB a Ethernet.

Inteligentní vylepšení:
Díky nově navrženým vstupním a výstupním zásobníkům na 100 karet mění tiskárna Zebra ZC300 vkládání a vyjímání vašich karet. Výstupními dvířky můžete vyjmout jednu kartu nebo rovnou celý balíček karet. Nyní se již nemusíte starat o časté doplňování prázdných zásobníků, protože oba zásobníky nabízejí stejnou kapacitu karet.

Bezproblémová údržba:
Tiskárna Zebra ZC300 byla navržena s ohledem na snadné ovládání, umožňuje uživatelům vyměnit barevnou nebo monochromatickou černou pásku rychlým a jediným pohybem pomocí jedinečné rukojeti dvířek této tiskárny. Díky vestavěným inteligentním čipům se už nikdy nebudete muset starat o to, zda je páska do tiskárny nainstalována správně nebo kdy budete potřebovat pásku vyměnit.

Zabezpečení:
Promyšlené zabezpečení tiskárny ID karet Zebra ZC300 zabraňuje neoprávněnému tisku karet pomocí ověřování mezi tiskárnou a hostitelem. Tato jednostranná tiskárna je vybavena pro ochranu citlivých informací vaší organizace během procesu tisku.

Věříme, že pro Vás tiskárna Zebra ZC300 bude skvělou volbou!

Už máte tiskárnu v nákupním košíku?

Před prvním spuštěním tiskárny Zebra ZC300 můžete využít náš další článek ''Jak na to, návody a videa''


Denisa z CDRmarket.cz