Štítky a pásky Brother TZe do štítkovače

Společnost Brother v současnosti nabízí své služby a produkty zákazníkům po celém světě. Její portfolio zahrnuje širokou škálu produktů jako např. CNC závitovací a obráběcí centra, domácí a průmyslové šicí stroje, tiskárny, faxy, multifunkční přístroje aj.

Na evropském trhu působí tento výrobce již více než 50 let. Jedním z převratných výrobků značky Brother, které se během této doby objevily na trhu s kancelářskými potřebami, jsou i kompaktní stolní tiskárny štítků pro kanceláře a provozy označované jako P-touch. Představují rychlý a efektivní způsob, jak vytisknout velké množství samolepicích štítků, které pomáhají organizovat provoz domácnosti, kanceláře, obchod nebo školských zařízení.

Řadu úspěchů zaznamenala firma také na poli nezbytných kancelářských doplňků, mj. právě při výrobě samotných pásek a štítků. Někteří menší výrobci kancelářských potřeb se rozhodli popularity japonské značky využít, a tak na trh přicházejí s alternativou k originálním produktům Brother. Nabízejí kompatibilní pásky kvalitou srovnatelné s originály, avšak za mnohem příznivější cenu. Jejich sortiment najdete i na našich stránkách právě v této sekci.

Typ
DOSTUPNOST
Pouze skladem
Šíře
Barva tisku
-Nerozhoduje-
Barva tisku
Zavřít
Barva podkladu
-Nerozhoduje-
Barva podkladu
Zavřít
Použité filtry | zrušit vše