Štítkovače Brother, Dymo a Casio jsou skvělými pomocníky. Podívejte se, kde všude je můžete použít

Štítkovače za dobu své existence urazily kus cesty. Od jednoduchých razících štítkovačů přes manuální zařízení až po současné špičkové tiskárny štítků. Jedno se ale nezměnilo. Stejně tak jako v minulosti, i dnes štítkovače šetří čas a díky nim jsou označené předměty rychlým zdrojem informací. Při organizování předmětů jsou ale v mnohém nápomocné nejen firmám, ale ocení je i běžné domácnosti.

 

Na trhu je dnes více druhů tiskáren samolepících štítků, takže v případě zájmu si dokáže každý vybrat. Samozřejmě jiný štítkovač bude potřebovat výrobní podnik a jiný domácnost s dětmi, proto se podíváme na jejich základní rozdělení.

1. Průmyslové štítkovače

Jedná se o kvalitní zařízení, která představují nejoptimálnější řešení pro průmyslové štítkování. Průmyslové štítkovače disponují množstvím funkcí, díky kterým je štítkování jednodušší a efektivnější. Vyznačují se rychlým tiskem, odolností a spolehlivostí. Ne nadarmo byla tato zařízení podrobena náročným testovacím zkouškám přímo ve výrobním provozu. Zařízení zvládnou velké objemy tisku, proto jsou vhodná pro firmy, sklady a distribuční společnosti.  

2. Stolní štítkovače (desktopové štítkovače)

Tato kompaktní zařízení podobně jako jejich průmyslové alternativy nabízí jednoduché a efektivní používání, které ocení především středně velké firmy nebo organizace. Tyto tiskárny štítků můžou být perfektní volbou například pro zdravotnická zařízení nebo distribuční společnosti.

3. Mobilní štítkovače

Mobilní štítkovače se těší oblibě nejen v komerčním nebo výrobním sektoru. Kromě mobility disponují jednoduchým ovládáním, proto se můžou uplatit v nejedné domácnosti.

Příklady využití štítkovačů

Všechny výše zmíněné štítkovače obecně dokážou vytvořit štítky s designem, který bude vyhovovat nejen domácím standardům, ale splní přísná kritéria profesionálního designu kteréhokoliv odvětví. Pro jejich využití se nabízí široká škála možností. Abyste měli lepší představu, nabízíme Vám stručný přehled jejich konkrétního využití. 

  • V chemickém průmyslu k označení nádobek s nebezpečnými chemikáliemi a látkami.
  • Ve zdravotnictví k výrobě štítků na zápěstí pro pacienty, k označení zkumavek a lékařských přístrojů.
  • V elektro průmyslu nebo automobilovém průmyslu k rozlišení jednotlivých kabelů v kabeláži, označení svorkovnic, rozváděčů apod.
  • Distribuční společnosti je používají ke štítkování balíků a zásilek.
  • Ve skladech k roztřídění zboží.
  • V maloobchodě ke štítkování zboží cenami nebo k tisku čárových kódů.
  • Potravinářský průmysl – štítky s uvedenými alergeny nebo ingrediencemi.
  • V kanceláři k označení zakladačů, poliček, kancelářských pomůcek, vypínačů, zásuvek, CD nosičů a jiných médií.
  • V domácnosti k pojmenování nádob s kořením a potravinami, v dílně k rozlišení nádobek se šrouby, označení poznámkových bloků nebo zakladačů se školskými projekty atd.

Možnosti využití štítků jsou skutečně téměř neomezené. Pokud Vás tedy tato zařízení zaujala, sáhnout můžete po štítkovačích vyráběných společnostmi Brother, Dymo nebo Casio.

Štítkovače Brother

Mezi tiskárnami samolepících štítků značky Brother najdete zařízení, která bez jakýchkoliv kompromisů splní všechna Vaše očekávání. Vybrat si tedy můžete štítkovače k domácímu nebo kancelářskému použití, k průmyslovému štítkování, zorganizování pracoviště a roztřídění zboží.

Problémem nebude ani vyrobení visačky pro zaměstnance firmy. Výborným příkladem této všestranné tiskárny štítků je Brother QL-800 s technologií termotisku.

Štítkovače Dymo

Ani štítkovače značky Dymo nejsou na tom hůře. I v tomto případě si můžete vybírat tiskárny samolepících štítků pro jakékoliv použití, přičemž Vaše potřeby zůstanou nadstandardně uspokojeny. Tato zařízení disponují veškerými potřebnými funkcemi, které Vám v konečném důsledku umožní efektivní štítkování jakéhokoliv předmětu.

Přesvědčí Vás o tom tiskárna štítků Dymo XTL 500 s kufříkem určená k průmyslovému štítkování. Barevný dotykový displej, realistické zobrazení náhledu tisku a možnost připojení k PC prostřednictvím USB kabelu z tohoto zařízení dělá výjimečný kousek.

Štítkovače Casio

Pokud nepotřebujete tisknout velké objemy štítků, dobrou volbou můžou být tiskárny značky Casio. Spolehnout se budete moct například na tiskárnu samolepících štítků Casio KL-130, která Vám pomůže zefektivnit organizaci kanceláře. Rozhodně ale toto zařízení najde uplatnění i ve Vaší domácnosti.

Dobrá rada přijde vhod

Pokud se ani po přečtení naší nabídky štítkovačů nedokážete rozhodnout nebo si nejste jistí, jestli zařízení, které Vás zaujalo, dokáže naplnit všechna Vaše očekávání, nevěště hlavu.  Kontaktujte nás a my Vám na základě Vašich konkrétních požadavků pomůžeme vybrat štítkovač s parametry ušitými přesně na míru.