zpět na výpis

Samolepicí etikety 66x25 mm, 1000 ks, papírové pro TTR, role

Samolepicí etikety 66x25 mm, 1000 ks, papírové pro TTR, role
Obrázky jsou pouze ilustrační.
Běžná cena: 109 Kč (s DPH)

Ušetříte: 30 Kč (28%)

79 Kč
65.29 Kč (bez DPH)
Dostupnost:3-7 pracovních dnů
Náš kód: ETRL-TTR-66x25

Parametry

Materiál:
Papír
Provedení štítků:
Role
Šířka štítku:
61-80 mm
Výška štítku:
10-50,9 mm
Způsob potisku:
TT - termotransferový tisk (TTR folie)

Popis produktu

  • rozměr etikety: 66(š) x 25(v) mm,
  • počet etiket v roli: 1000 ks
  • průměr dutinky: 40(d) mm

Tyto etikety jsou určeny pro potisk pomocí TTR barvicí pásky. Tzn. nejsou teplocitlivé. Pokud potřebujete tisknout přímým termotickem, využijte naše termo samolepicí etikety.

Tisk pomocí TTR pásky znamená velmi dlouho dobu trvanlivosti potisku a je tedy vhodný na trvalejší značení. Nejvhodnější možnost pro rychlé a cenově výhodné značení i velkých objemů. Výhodné pro tisk odlišného obsahu každé etikety.

Samolepicí etikety v roli využijete pro snadné a rychlé označení všeho, co ve svém skladu, výrobě nebo provozu potřebujete. Naše etikety Vám usnadní práci při označování regálů ve skladu, palet, krabíc, materiálů nebo jen obyčejného nářadí.

Tiskárny štítků se samolepicími etiketami nesmí chybět v žádné kanceláři. Dokonalé se hodí k značení kancelářského nábytku, šanonů nebo dokumentů. Díky tomu budete vždy vědět, co kam patří. Etikety najdou své využití také v poštovní administrativě - značení balíčků či obálek. Samolepicí etikety Vám umožní jednoduché značení zboží na prodejně, využijete je i pro tisk čárových kódů.

Nabízíme i další varianty samolepicích etiket - termo, plastové nebo mrazuvzdorné etikety. Nabízíme jak velký výběr hotových velikostí samolepicích etiket (aktuálně pro vás máme přes 100 různý rozměrů), tak také zakázkovou výrobu individuálního rozměru.