Objevte s námi štítkovače Epson LabelWorks

Vizí společnosti Epson je stát se nepostradatelnou společností, která využívá své efektivní, kompaktní a přesné technologie. V jejich portfoliu můžeme najít inkoustové multifunkce a inkoustové tiskárny, pokladní tiskárny, tiskárny štítků a tak dále. To všechno už nejspíš víte. Znáte ale také jejich štítkovače Epson LabelWorks?

Název štítkovačů Epson LabelWorks můžeme doslovně přeložit do češtiny jako "Štítek funguje". A opravdu. Na každý štítek, který s těmito štítkovači vytvoříte, se budete moci co se týče výdrže a kvality spolehnout. Štítkovače Epson ColorWorks jsou velice kvalitní, spolehlivé, snadné na obsluhu a díky jejich kompaktním rozměrům je můžete přenášet kamkoliv a přitom značit jako PROFESIONÁL. Některé modely se hodí pro značení do domácnosti, ale všechny se hodí pro značení v kanceláři nebo náročnějším prostředí. Je tomu totiž přizpůsobena jejich konstrukce, která se může pyšnit svou odolností a také designem. V čem ale opravdu vynikají štítkovače Epson LabelWorks oproti konkurenčním štítkovačům jsou pásky, které jsou 9 metrů dlouhé, díky čemuž budou vaše náklady na tisk nižší.

K čemu můžete využít štítkovače Epson LabelWorks?

Jak jsme již uvedli, některé štítkovače Epson LabelWorks jsou vhodné spíše pro tisk štítků ve větších objemech, tedy spíše pro práci v náročnějším prostředí, nebo kanceláři. To ale neznamená, že mezi nimi nenajdeme takové, které by mohli využít i kreativní snílci, nebo "obyčejní" milovníci organizace. Abyste nás pochopili, tak například model Epson LabelWorks LW-K400VP se hodí pro značení i v domácnosti, zatímco třeba model Epson LabelWorks LW-Z700FK je vhodný spíše pro náročnější značení. Hlavní roli šikovného pomocníka by zase mohl ve vaší kanceláři hrát stolní (ale přitom přenosný) štítkovač Epson LabelWorks LW-600P. Samozřejmě to není vše, u nás najdete modelů více.

Podle použití si můžete také vybrat pásku, která bude pro daný úkol nejvhodnějšíPásky Epson jsou totiž rozdělené do různých řad podle materiálů a přilnavosti.

Rozdělení Epson pásek:

  • Silně lepicí pásky Epson - Tento typ pásek drží velmi pevně na jakýchkoliv površích. Jsou vhodné pro jakékoliv značení tam, kde opravdu vyžadujete dlouhou trvanlivost štítků.
  • Vinylové pásky Epson - Vinylový materiál je vhodný do vnitřního ale i venkovního prostředí, kde bude odolávat i nepříznivým podmínkám jako je sníh, déšť a UV záření.
  • Fluorescenční pásky Epson - Díky fluorescenční barvě budou štítky z těchto pásek nepřehlédnutelné. Hodí se například pro tvoření štítků s varovnými symboly.
  • Matné pásky Epson - Pokud požadujete aby štítky neházely nepříjemné odlesky, tak jsou pásky s matným povrchem ideální.
  • Pásky odolné proti vysokým teplotám - Vysoké teploty jsou pro jakékoliv pásky nepříjemné a ne každé pod jejich náporem vydrží. Tyto pásky jsou přímo určené do prostředí s vysokými teplotami.
  • Samo-laminovací pásky - Tyto pásky s laminovaným povrchem jsou ideální pro značení kabelů, okolo kterých jdou snadno omotat. Jsou také velmi odolné a skvěle drží svůj tvar.
  • Zažehlovací pásky - Pásky vhodné pro zažehlování jsou oblíbené pro značení a organizaci například dětského oblečení. Štítky mohou obsahovat například jméno dítěte, což se hodí třeba do školky.
  • Textilní stuhy - Ano, štítkovače Epson LabelWorks dokáží potisknout dokonce i textilní stuhu. Využijete je třeba na ozdobení dárků pro vaše nejbližší, nebo pro ozdobu vašich ručně vyráběných produktů.

1. V pohodlí domova: Značení, organizace, zdobení:

                  ➡️ Kořenky nebo jiné nádoby na potraviny ve vaší kuchyni                    

   

       ➡️ Vlastní text a design stuh na dárky       

  

  ➡️ Značení organizérů oblečení a kosmetiky

 

2. V kanceláři pro přehlednou organizaci:

➡️ Organizace šanonů a kartotéky

➡️ Značení organizérů s kancelářskými potřebami

➡️ Značení různých kabelů pro jejich rozeznání

 

3. V náročných pracovních prostředích:

➡️ Organizace šuplíků skříňky s nářadím

➡️ Organizace kabelů, vodičů a jističů

➡️ Varovná značení s varovnými symboly

Fantazii se meze nekladou, a proto s námi neváhejte sdílet vaše nápady a výtvory se štítkovači Epson LabelWorks a s páskami Epson. Pokud byste potřebovali poradit či zodpovědět dotazy ohledně štítkovačů a pásek Epson, kontaktujte nás.

Sára z CDRmarket