Jsme oficiálním partnerem a distributorem JetWorld

Protože se snažíme náš sortiment stále obohacovat o nové inovativní a hlavně kvalitní produkty, rozhodli jsme se spojit síly s novým dodavatelem kompatibilních inkoustových náplní, tonerů a válcových jednotek. O jakou firmu se jedná a co od jejich kompatibilních produktů můžeme očekávat? To vše se od nás dozvíte v tomto článku...

Značka JetWorld spadá pod společnost THI, která byla založena v roce 2005 jedním ze dvou současných společníků, který se dříve osobně zabýval repasováním náplní do tiskáren. Společnost THI sídlí v centru Polska v Lodži a v současné době zaměstnává více než 70 lidí. Výrobní a skladové prostory zabírají 6 000 m2 a počet tonerů a cartridgí připravených k prodeji činí v průměru přibližně 250 000 kusů. V současné době jejich sortiment zahrnuje více než 10.000 produktů a převážně v jejich nabídce najdete kompatibilní cartridge JetWorld, kompatibilní tonery JetWorld a kompatibilní válcové jednotky JetWorld.

Čím jsou PRÉMIOVÉ?

Jejich portfolio obsahuje také suroviny a díly pro průmysl zabývající se repasováním náplní do tiskáren, jako jsou tonerový prášek, čipy, OPC bubny a náhradní díly pro tiskárny včetně repasovaných pojistek. Značka JetWorld si jednoznačně zakládá na kvalitě. Jedná se tedy o špičkové produkty, které jsou vhodné i pro náročnější uživatele, kteří preferují spíše prémiové produkty, ale za dostupnější ceny.

Jejich největší chloubou jsou kompatibilní tonery, které ve většině případů obsahují kvalitní tonerové prášky od Japonských výrobců smíchané s jejich vlastními podle receptury vynalezené v THI laboratořích. Tyto tonerové prášky totiž jako jedny z mála na trhu vytvářejí krásné výtisky s charakteristickým leskem. Zaručují tedy, že je od originálních náplní téměř nerozeznáte.

Značka JetWorld slibuje mnohem nižší poruchovost veškerých jejich náplní díky pečlivé kontrole přímo během jejich výroby. Dokonce na své produkty poskytují doživotní záruku. Tak moc si jsou kvalitou svých kompatibilních náplní jisti. JetWorld kompatibilní náplně jsou také samozřejmě vyráběné podle potřebných certifikátů - ISO 9001, 14001 a 18001.

 

Sára z CDRmarket