Gembird 3DP-TPE1.75-01-B, 3D filament, flexibilní, 1,75mm, 1000g, Modrý (Blue)
Gembird 3DP-TPE1.75-01-B, 3D filament, flexibilní, 1,75mm, 1000g, Modrý (Blue)Gembird 3DP-TPE1.75-01-B, 3D filament, flexibilní, 1,75mm, 1000g, Modrý (Blue)Gembird 3DP-TPE1.75-01-B, 3D filament, flexibilní, 1,75mm, 1000g, Modrý (Blue)
Obrázky jsou pouze ilustrační.
Dostupnost:Na externím skladě
U dodavatele:100 a více kusů
Náš kód: i654_TIF0551H0
Modrá  barva
Parametry
Barva:
Modrá
Balení:
1 000 gramů
Typ materiálu:
PLA Flexi
Průměr struny:
1,75 mm
Pracovní teplota:
190 - 240°C
Typ filamentu:
S cívkou (plná verze)
Popis produktu
Vysoce odolná 3D tisková struna
Nízká hustota: při tisku většího objemu je model je lehčí
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Specifikace Materiál: TPE, průměr 1,75 mm Hmotnost: 1 kg / cívka (2,2 lbs) Délka: cca. 420 m Hustota při 21.5 °: 0.9 g/cm3 Index toku taveniny při g / 10min 200 ° C / 5kg: 11 Bod tání: 190 až 240 ° C Tepelná odchylka - teplota: 75 ° C Rozměry cívky: průměr 200 mm x 67 mm výška x 53 mm centrální otvor