Všestranné průmyslové tiskárny štítků Brother řada TJ

Tato řada tiskáren Brother TJ byla vyvinuta pro roky bezproblémového tisku. Vynikají dlouhou životností díky jejich velké odolnosti a navíc také vysokou rychlostí tisku a velkou kapacitou barvící pásky, což určitě oceníte při velkoobjemovém tisku v průmyslových prostředích. Díky její konstrukci a různým možnostem připojení je vhodná pro širokou řadu aplikací v jakémkoli odvětví. 

 

Firma Brother vyrobila více variant těchto průmyslových tiskáren, které se liší rozlišením tisku, rychlostí tisku, šířkou tisku, možnou kapacitou barvicí pásky a také tím, že některé mají LCD dotykový displej, nebo dotykové LED panely s indikátory. Je tedy určitě z čeho vybírat a tak je možné si zvolit tu pravou, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Všechny tiskárny štítků řady TJ až na model TJ-4005DN, který využívá pouze přímý termální tisk, tisknou pomocí termotransferové technologie, tudíž Vaše potištěné štítky budou úžasně odolné vůči okolním vlivům. Dokonce některé z nich disponují také interním navíječem.

K čemu slouží takový interní navíječ v tiskárnách štítků?

Interní navíječ Vám umožní vytisknout tolik štítků, kolik jich budete potřebovat. Štítky jsou okamžitě převíjené během tisku do úhledné role uvnitř tiskárny a vytištěná role štítků je následně připravená k vyjmutí a použití.

 
 

Klíčové vlastnosti tiskáren štítků Brother řady TJ:

  • Bezproblémová integrace -> podporují různé jazykové příkazy (EPL2, ZPL2, DPL)
  • Úspora času a nákladů -> nepotřebujete tak často vyměňovat barvicí pásky, které se navíc velmi snadno vkládají
  • Odolná konstrukce pro náročné výrobní prostředí -> mají robustní kovový kryt a rám
  • Zvýšená produktivita -> díky jejich vysokým rychlostem tisku až 14 ips
  • Prvotřídně komfortní uživatelská obsluha -> pomocí LED, LCD a dotykových panelů
  • Možnosti připojení -> standardně přes USB, sériový port, Ethernet a volitelně přes Wi-Fi a Bluetooth

 

TIP od nás: Originální i kompatibilní samolepicí etikety vhodné pro tento typ průmyslových stolních tiskáren Brother najdete u nás na webu v různých délkách a šířkách a rovněž i TTR barvicí fólie.

Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné tiskárny štítků, nebo máte ohledně tohoto tématu nějaké dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám s čímkoli poradíme.

 

-Sára z CDRmarket