+420 773 484 483 (Po - Pá: 8:00 - 17:00) obchod@CDRmarket.cz
CDRmarket - Tonery a cartridge do tiskáren
0 ks produktů za 0 Kč
Nákupní košík
Dnes objednáte, zítra můžete tisknout
Doprava ZDARMA od 1999,- Kč

Štítky a role Brother

 

Pomyslný základní kámen dnes renomované firmy Brother položil v Japonsku už v roce 1908 Kanekichi Yasui. Původně - ještě pod jménem Yasui Sewing Machine Co. - se věnovala především produkci náhradních dílů na šicí stroje a jejich opravám. Nicméně již v krátké době po svém založení vyprodukovala i vlastní šicí stroj, umožňující šití řetízkovým stehem.

V roce 1925 společnost zdědil syn zakladatele, Masayoshi Yasui, a společnosti dal jméno Yasui Brothers‘ Sewing Machine Co. Odtud byl ke známé značce Brother už jen pomyslný krůček. Ten vedl přes založení podniku Brother Sales Ltd. (rok 1941), což byl prodejce zaměřený výhradně na Japonsko. Expanze na světové trhy nabrala obrovský impuls především v roce 1954, poté co firma uvedla na trh své první elektronické výrobky.
Produkty kancelářské techniky byly do sortimentu firmy zařazeny v roce 1961. 
Dnes tak Brother už zdaleka nevyrábí jen šicí stroje, ale také tiskárny, faxy, multifunkční zařízení i skenery. Vlastní 17 výrobních závodů rozmístěných po celém světě a zaměřuje se mj. na to, jak minimalizovat dopad používání svých produktů na životní prostředí.
Kromě klasických tiskáren známých z domovů nebo kanceláří nabízí rovněž i tiskárny štítků určené pro profesionální označování předmětů. Doplňky pro ně určené, tedy termocitlivé papírové etikety, štítky odolné proti vodě, oleji i vůči poškrábání a papírové role najdete právě v této sekci. Získejte originální prémiovou kvalitou, kterou je značka Brother proslulá. 

Vyberte typ

Typ

Šíře

Šíře