Laserové tiskárny Brother – představujeme vám 3 horké novinky

Tiskárny s laserovou technologií tisku se vyznačují nízkými provozními náklady a rychlým procesem tisku. Laserové tiskárny jsou tak nejlepší odpovědí na požadavky velkoobjemového kancelářského tisku. V současnosti si však stále častěji nacházejí cestu i do domácností. V následujících řádcích jsme se vám proto rozhodli představit novinky od společnosti Brother, které vás určitě dostanou.

Výrobky s visačkou Brother už léta patří k nejvyhledávanějším zařízením na trhu vůbec. Důvod je prozaický. Za jejich úspěchem stojí pověstná japonská preciznost a snaha o neustálé zavádění nových technologií. O tom, že se to Brother daří, není nejmenších pochybností. Přesvědčí Vás o tom laserové tiskárny, které se ve své kategorii s velkou pravděpodobností zařadí mezi nejúspěšnější zařízení.

Laserová tiskárna Brother MFC-L9570CDW, All-In-One

Model barevné tiskárny Brother MFC-L9570CDW reprezentuje multifunkční zařízení, které v portfoliu společnosti patří k vyšší třídě. Laserová tiskárna je jako kdyby stvořená pro pracovně vytížené kanceláře, ve kterých jsou velké nároky nejen na skenování či kopírování, ale především na frekventovaný tisk dokumentů.

Nová MFC-L9570CDW je připravena optimalizovat a zvýšit efektivitu vaší práce po všech stránkách. Laserová tiskárna nabízí automatickýoboustranný (duplexní) tisk i oboustranné skenování. Rozlišení ze skla skeneru je 1200 x 2400 dpi, při interpolovaném, tedy softwarově dopočítávaném rozlišení, je dpi dokonce až 19 200 x 19 200. Model tiskárny není na tom o nic hůř ani co se týče rozlišení při tisku. V tomto případě se bavíme o rozlišení 2400 x 600 dpi. Za zmínku stojí rychlost tisku, která v podání tiskárny MFC-L9570CDW představuje 31 barevných nebo černo-bílých stran za minutu.

Laserová tiskárna potěší uživatelským rozhraním s intuitivním ovládáním prostřednictvím velkého dotykového displeje (17,6 cm), který zvýší efektivitu práce na maximum. Zařízení si však výborně rozumí s celou řadou používaných komunikačních technologií, včetně NFC, takže problémem nebude ani tisk ze smartphonu nebo tabletu. Výrobce tiskárny nepodcenil ani zabezpečení tiskárny. Díky bezpečnostní funkci Secure Function Lock můžete omezit přístup k tiskárně a prostřednictvím unikátních PIN kódů nebo NFC přístupových karet umožnit tisk, skenování nebo kopírování dokumentů pouze vybranému okruhu osob.

LED tiskárna Brother MFC-L3770CDWYJ1

Barevná multifunkční tiskárna Brother MFC-L3770CDWYJ1 v ničem nezaostává za špičkovými modely. Právě naopak, drží s nimi krok. Tiskárna je primárně určena pro menší kanceláře, ale pokud doma častěji tisknete větší objemy a vyžadujete ekonomický tisk výtisků, nic Vám nebrání zařízení využívat i v domácnosti. Přidanou hodnotou bude profesionální kvalita výtisků.

Zárukou nadstandardní kvality výtisků je LED technologie tisku a vysoké rozlišení 2 400 x 600 dpi. Automatický duplexní tisk, skenování a kopírování je u tohoto modelu samozřejmostí, ale zastavit se můžeme při rychlosti tisku. Po zadání tiskové úlohy totiž můžete do jedné minuty držet v rukou až 24 výtisků. Zásobník bude třeba doplnit až po vytištění 250 listů kancelářského papíru, na což vás upozorní barevný, dotykový, 9,3 cm velký displej. Tiskárna MFC-L3770CDWYJ1 si však zaslouží pozornost i pro uživatelské rozhraní s intuitivním ovládáním přes zmíněný dotykový displej. Nepotřebujete se tak připojovat k počítači a jedním dotykem na displeji využijete komunikaci NFC (technologie "blízkého komunikačního pole"). Tiskové úlohy můžete samozřejmě zadávat ze smartphonu, ale i tabletu.

Laserová tiskárna Brother DCPL2512DYJ1

Zklamáním nebude ani poslední model laserové tiskárny. Brother DCPL2512DYJ1 patří k nenápadným zařízením, které se však dokáží výborně zhostit své úlohy v kancelářském prostředí a spoustu užitečné práce odvedou i v domácnosti. Koupí laserové tiskárny získáte zařízení, které Vám umožní skenovat, kopírovat a tisknout dokumenty v profesionální kvalitě.

Velkým bonusem tiskárny je nízká pořizovací cena, která vyvrací mýty o vysoké ceně laserových zařízení. Tiskárna navíc příjemně překvapíkompaktními rozměry, které byly ještě donedávna výsadou inkoustových tiskáren. Model DCPL2512DYJ1 disponuje rozlišením 1 200 x 1 200 dpi, které se postará o patřičnou kvalitu černo-bílých dokumentů. Údaj o rychlosti tisku není sice nejdůležitější, ale pokud při výběru tiskárny zohledníte tento parametr, můžete být spokojeni. Zařízení nabídne až 30 stran za minutu.

Vhod přijde automatický oboustranný tisk a určitě uvítáte jednoduchou obsluhu zařízení. Bez povšimnutí nezůstane ani velký zásobník na 250 listů papíru, který si nebude vyžadovat časté doplňování. Nezapomeňte, že při použití originálních tonerů Brother nebudete muset často měnit ani tonerovou kazetu.