Popis produktu HP Omnibook 5 Flip 14-fp0000nc BX8T4EA#BCM Notebook, i5-1334U, 14", WUXGA, T, 16GB, 512GB, Iris Xe, W11H, Silver, 3R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i5-1334U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,3 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 14-fp0000nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 5200 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,62 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 a více |
| Baterie - články | 4 |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 219,9 |
| Šířka (mm) | 313 |
| Hloubka (mm) | 18,4 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,6 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 68 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
HP OmniBook 5 Flip 14-fp0000nc
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i5-1334U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,3/4,6 GHz, E-core 0,9/3,4 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB LPDDR5-5200 (integrovaná)
Pevný disk: 512 GB PCIe® Gen4 Value NVMe™ M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Displej: 35,6 cm (14”) displej IPS, s rozlišením 2K (1920 x 1200), multidotykový, tenkým rámečkem, 300 nitů, 62,5 % sRGB
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
Audio: Dual speakers; HP Audio Boost
Web kamera: HP True Vision 1080p FHD s redukcí okolního hluku a dvěma integrovanými mikrofony
TPM 2.0: ano
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Síť a bezdrátová komunikace: Bezdrátová karta Realtek Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth® 5.4
Rozhraní:
* 1x USB Type-A s přenosovou rychlostí 10Gb/s
* 1x USB Type-A s přenosovou rychlostí 5Gb/s
* 2x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
* 1x combo mikrofon/sluchátka
* 1x HDMI 2.1
Baterie: 4 článková Li-polymerová baterie, 68 Wh
Napájení: 65 W napájecí adaptér USB Type-C®
Rozměry: 31,3 x 21,99 x 1,84 cm
Hmotnost: 1,62 kg
Barva: Glacier silver
Záruka: 3 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i5-1334U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,3/4,6 GHz, E-core 0,9/3,4 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB LPDDR5-5200 (integrovaná)
Pevný disk: 512 GB PCIe® Gen4 Value NVMe™ M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Displej: 35,6 cm (14”) displej IPS, s rozlišením 2K (1920 x 1200), multidotykový, tenkým rámečkem, 300 nitů, 62,5 % sRGB
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
Audio: Dual speakers; HP Audio Boost
Web kamera: HP True Vision 1080p FHD s redukcí okolního hluku a dvěma integrovanými mikrofony
TPM 2.0: ano
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Síť a bezdrátová komunikace: Bezdrátová karta Realtek Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth® 5.4
Rozhraní:
* 1x USB Type-A s přenosovou rychlostí 10Gb/s
* 1x USB Type-A s přenosovou rychlostí 5Gb/s
* 2x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
* 1x combo mikrofon/sluchátka
* 1x HDMI 2.1
Baterie: 4 článková Li-polymerová baterie, 68 Wh
Napájení: 65 W napájecí adaptér USB Type-C®
Rozměry: 31,3 x 21,99 x 1,84 cm
Hmotnost: 1,62 kg
Barva: Glacier silver
Záruka: 3 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ















