Popis produktu HP OMEN Transcend 14-fb1004nc C2FC9EA#BCM Notebook, U9-285H, 14", 2880x1800, 32GB, 1TB, RTX 5070, W11H, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 9 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U9-285H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,9 |
| Počet jader | 16 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 120 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 140 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 14-fb1004nc |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - rychlost | 7500 |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,63 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 6 článků |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 233,5 |
| Šířka (mm) | 313 |
| Hloubka (mm) | 17,9 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 71 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | 13 |
HP OMEN Transcend 14-fb1004nc
* 25 GB úložiště Dropbox po dobu 12 měsíců
* infračervený teplotní snímač
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 9 285H (16 jader - 6P + 8E + 2LPE, 16 vláken, P-core 2,9/5,4 GHz, E-core 2,7/4,5 GHz, LPE-core 1,0/2,5 GHz, 24 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (13 TOPS)
Paměť: 32GB LPDDR5x-7500 MT/s (integrovaná)
Počet slotů (celkem/volné): bez slotů (0/0)
Pevný disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 35,6cm (14”) OLED UWVA 3K (2880×1800) 16:10, 120 Hz, doba odezvy 0,2 ms, tenký rámeček, funkce tlumení modrého světla, 400 nitů (SDR) a 100% DCI-P3
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8 GB vyhrazené paměti GDDR7)
Audio: DTS:X® Ultra, 2× reproduktor, HP Audio Boost, HyperX; 2× integrovaný digitální mikrofon
Webkamera: HP True Vision 1080p FHD + IF
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: per-key RGB, detekce současného stisku 26 kláves
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Čtečka čipových karet: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE200 2x2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 2× USB-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s
* 1× Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB-C® s přenosovou rychlostí 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1× USB-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a)
Ostatní:
* 1× HDMI 2.1
* 1× konektor pro sluchátka/mikrofon
Baterie: 6článková Li-ion polymerová (71 Wh)
Napájení: 140W adaptér USB-C®
Správa zabezpečení: podpora firmwarového modulu TPM (Trusted Platform Module)
Barva: temně černá
Rozměry: 313×233,5×16,9-17,9mm
Hmotnost: 1,63kg
Záruka: 2 roky
* 25 GB úložiště Dropbox po dobu 12 měsíců
* infračervený teplotní snímač
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 9 285H (16 jader - 6P + 8E + 2LPE, 16 vláken, P-core 2,9/5,4 GHz, E-core 2,7/4,5 GHz, LPE-core 1,0/2,5 GHz, 24 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (13 TOPS)
Paměť: 32GB LPDDR5x-7500 MT/s (integrovaná)
Počet slotů (celkem/volné): bez slotů (0/0)
Pevný disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 35,6cm (14”) OLED UWVA 3K (2880×1800) 16:10, 120 Hz, doba odezvy 0,2 ms, tenký rámeček, funkce tlumení modrého světla, 400 nitů (SDR) a 100% DCI-P3
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8 GB vyhrazené paměti GDDR7)
Audio: DTS:X® Ultra, 2× reproduktor, HP Audio Boost, HyperX; 2× integrovaný digitální mikrofon
Webkamera: HP True Vision 1080p FHD + IF
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: per-key RGB, detekce současného stisku 26 kláves
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Čtečka čipových karet: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE200 2x2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 2× USB-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s
* 1× Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB-C® s přenosovou rychlostí 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1× USB-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a)
Ostatní:
* 1× HDMI 2.1
* 1× konektor pro sluchátka/mikrofon
Baterie: 6článková Li-ion polymerová (71 Wh)
Napájení: 140W adaptér USB-C®
Správa zabezpečení: podpora firmwarového modulu TPM (Trusted Platform Module)
Barva: temně černá
Rozměry: 313×233,5×16,9-17,9mm
Hmotnost: 1,63kg
Záruka: 2 roky











