Popis produktu HP EliteBook 6 G1i AD4L1ET#BCM Notebook, U7-255U, 14", WUXGA, 32GB, 512GB, 4C-iGPU, W11P, Silver, 3R On-Site
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U7-255U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 12 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | G1i |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,4 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R On-Site |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 224,4 |
| Šířka (mm) | 318,6 |
| Hloubka (mm) | 10,9-17 |
| TCO Certified | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,2 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 56 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 12 |
HP EliteBook 6 G1i 14"
* certifikace TCO
* klávesa Copilot
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 255U (12 jader - 2P + 8E + 2LPE, 14 vláken, P-core 2,0/5,2 GHz, E-core 1,7/4,2 GHz, LPE-core 0,7/2,4 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (12 TOPS)
Paměť: 2× 16GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty SODIMM (2/0)
Pevný disk: 512GB disk PCIe® NVMe™ SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Čtečka čipových karet: ne
Displej: 35,6cm (14") IPS s rozlišením WUXGA (1920×1200), antireflexní úpravou, 300 nity a 62,5% sRGB
Grafická karta: Intel Graphics 4-Cores iGPU
Audio: Poly Studio, dva stereofonní reproduktory; integrované mikrofony
Webkamera: FHD 1080p
Polohovací zařízení: Clickpad s podporou vícedotykových gest
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ano
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE200 2x2 a Bluetooth® 5.4, bez vPro®)
Porty USB:
*2× Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB-C® s přenosovou rychlostí 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
*2× USB-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gbit/s (napájený)
Další porty:
*1× HDMI 2.1
*1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon
*1× RJ-45
*1× slot pro bezpečnostní zámek
Baterie: 3článková polymerová HP s dlouhou výdrží, 56Wh
Napájení: 65W adaptér USB-C™
Barva: světlestříbrná
Rozměry: 318,6x224,4x10,9-17mm
Hmotnost: cca 1,4 kg
Záruka: 3 roky onsite
* certifikace TCO
* klávesa Copilot
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 255U (12 jader - 2P + 8E + 2LPE, 14 vláken, P-core 2,0/5,2 GHz, E-core 1,7/4,2 GHz, LPE-core 0,7/2,4 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (12 TOPS)
Paměť: 2× 16GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty SODIMM (2/0)
Pevný disk: 512GB disk PCIe® NVMe™ SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Čtečka čipových karet: ne
Displej: 35,6cm (14") IPS s rozlišením WUXGA (1920×1200), antireflexní úpravou, 300 nity a 62,5% sRGB
Grafická karta: Intel Graphics 4-Cores iGPU
Audio: Poly Studio, dva stereofonní reproduktory; integrované mikrofony
Webkamera: FHD 1080p
Polohovací zařízení: Clickpad s podporou vícedotykových gest
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ano
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE200 2x2 a Bluetooth® 5.4, bez vPro®)
Porty USB:
*2× Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB-C® s přenosovou rychlostí 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
*2× USB-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gbit/s (napájený)
Další porty:
*1× HDMI 2.1
*1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon
*1× RJ-45
*1× slot pro bezpečnostní zámek
Baterie: 3článková polymerová HP s dlouhou výdrží, 56Wh
Napájení: 65W adaptér USB-C™
Barva: světlestříbrná
Rozměry: 318,6x224,4x10,9-17mm
Hmotnost: cca 1,4 kg
Záruka: 3 roky onsite











