Obrázky jsou pouze ilustrační.
Popis produktu
Headset Genius HS-200C pro každodenní komunikaci i poslech
Náhlavní sluchátka s mikrofonem Genius HS-200C, která jsou vhodná pro multimediální zábavu a on-line komunikaci. Uplatní se při sledování filmů, videí či hraní her. Nastavitelný mikrofon podporuje jasnou komunikaci při chatování a videohovorech po síti s rodinou, přáteli či kolegy s práce.
Headset Genius HS-200C disponují kabelem zakončeným 3,5mm jackem pro rychlé a pohodlné zapojení k PC či notebooku. Headset je lehký a náušníky zajistí pohodlí i při dlouhodobém nošení.
Genius HS-200C + redukce na Single Jack
Headset Genius HS-200C je ideálním řešením pro internetovou komunikaci. Nastavitelná velikost a měkké náušníky zajistí maximální pohodlí a díky mikrofonu umístěnému na kabelu vás druhá strana uslyší čistě a srozumitelně.
Základní specifikace:
| Mikrofon: | Ano |
| Frekvenční rozsah: | 20–20 000 Hz |
| Citlivost: | 105 dB |
| Délka kabelu: | 1.8 m |
| Barva: | černá |
| Konektor: | 2× 3,5 mm jack + redukce na 1× 3,5 mm jack |
| Rozměr: | 170 × 137 × 43 mm |
| Hmotnost: | 57 g |