Gembird 3DP-PLA1.75-01-B, 3D filament, PLA, 1,75mm, 1000g, Modrý (Blue)
Obrázky jsou pouze ilustrační.
Dostupnost:Na externím skladě
U dodavatele:20 a více kusů
Náš kód: i654_TIF0521H0
Modrá  barva
Parametry
Barva:
Modrá
Balení:
1 000 gramů
Typ materiálu:
PLA
Průměr struny:
1,75 mm
Pracovní teplota:
190 - 220°C
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: PLA, průměr 1,75 mm
Hmotnost: 1 kg
Délka: cca. 330 m
Hustota při 21,5 C: 1,25 g / cm3
Index toku taveniny v 10min, 2,16 kg: 5
Tavný bod: 190-220 C
Mez kluzu při 5mm / min: 45 MPa
Dopad Síla: 5 KJ / m2
Rozměry cívky: 165 mm průměr x 100 mm výška x 40 mm středový otvorr