C-Tech 3DF-P-SPLA1.75-9003 3D filament, PREMIUM LINE, Silk PLA, RAL9003, 1,75mm, 1000g, Dopravní bílý (Traffic white)
Obrázky jsou pouze ilustrační.
Dostupnost:Na externím skladě
U dodavatele:50 a více kusů
Náš kód: i654_TIFCT3302
Bílá  barva
Parametry
Barva:
Bílá
Průměr struny:
1,75 mm
Pracovní teplota:
210 - 240°C
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: SILK PLA
Průměr: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Délka: ±335m
Teplota tisku: 210 - 240°C
Teplota podložky: 40 - 60°C
Minimální rychlost tisku: 35mm/s
Maximální rychlost tisku: 140mm/s