C-Tech 3DF-P-PLA1.75-1003 3D filament, PREMIUM LINE, PLA, RAL1003, 1,75mm, 1000g, Signální žlutý (Signal yellow)
Obrázky jsou pouze ilustrační.
Dostupnost:Na externím skladě
U dodavatele:5 a více kusů
Náš kód: i654_TIFCT2302
Žlutá  barva
Parametry
Barva:
Žlutá
Balení:
1 000 gramů
Typ materiálu:
PLA
Průměr struny:
1,75 mm
Pracovní teplota:
190 - 220°C
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: PLA
Průměr: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Délka: ±335m
Teplota tisku: 190 - 220°C
Teplota podložky: 50 - 60°C
Minimální rychlost tisku: 35mm/s
Maximální rychlost tisku: 140mm/s