C-Tech 3DF-P-PETG1.75-6018 3D filament, PREMIUM LINE, PETG, RAL6018, 1,75mm, 1000g, Zelenožlutý (Greenish yellow)
Obrázky jsou pouze ilustrační.
Dostupnost:Na externím skladě
U dodavatele:20 a více kusů
Náš kód: i654_TIFCT7319
Zelená  barva
Parametry
Barva:
Zelená
Průměr struny:
1,75 mm
Pracovní teplota:
230 - 250°C
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: PETG
Průměr: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Délka: ±327m
Teplota tisku: 230 - 250°C
Teplota podložky: 70 - 80°C
Minimální rychlost tisku: 35mm/s
Maximální rychlost tisku: 140mm/s