C-Tech 3DF-P-ASA1.75-2000 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, RAL2000, 1,75mm, 1000g, Žlutý - Oranžový (Yellow - Orange)
Obrázky jsou pouze ilustrační.
Dostupnost:Na externím skladě
U dodavatele:10 a více kusů
Náš kód: i654_TIFCT8303
Oranžová  barva
Parametry
Barva:
Oranžová
Typ materiálu:
ASA
Průměr struny:
1,75 mm
Pracovní teplota:
240 - 260°C
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: ASA
Průměr: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Délka: ±389m
Teplota tisku: 240 - 260°C
Teplota podložky: 80 - 100°C
Minimální rychlost tisku: 30mm/s
Maximální rychlost tisku: 140mm/s