C-Tech 3DF-P-ABS1.75-7012 3D filament, PREMIUM LINE, ABS, RAL7012, 1,75mm, 1000g, Čedičový šedý (Basalt grey)
Obrázky jsou pouze ilustrační.
Dostupnost:Na externím skladě
U dodavatele:20 a více kusů
Náš kód: i654_TIFCT1302
Šedá  barva
Parametry
Barva:
Šedá
Balení:
1 000 gramů
Typ materiálu:
ABS
Průměr struny:
1,75 mm
Pracovní teplota:
240 - 260°C
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: ABS
Průměr: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Délka: ±396m
Teplota tisku: 240 - 260°C
Teplota podložky: 90 - 100°C
Minimální rychlost tisku: 35mm/s
Maximální rychlost tisku: 140mm/s