Popis produktu ASUS VP32UQ 90LM06S0-B01E70 Monitor, 31,5", IPS, 4K UHD, 60Hz, 4ms, Black, 3R
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Úhlopříčka přesná (") | 31,5 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,185 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 350 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 1 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| FreeSync | Ano |
| FreeSync 2 | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 1 |
| Konektor USB | Ne |
| Konektor USB-C | Ne |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 714,6 x 423,7 x 50,4 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ne |
| Výškově nastavitelný stojan | Ne |
| Spotřeba energie (W) | 32 |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 6,2 |
| Celkový výkon [W] | 4 |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
*Adaptive-Sync
*Flicker Free, Blue Light Filter
*HDR10
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 31.5
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.185
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 1073.7 M
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory:
*DisplayPort 1.2 x 1
*HDMI (v2.0) x 1
*Earphone Jack
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: <32 W
Power Off Mode [W]: <0.3 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: +8° ~ -5
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 714,6 x 485,7 x 201,8 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 714,6 x 423,7 x 50,4 mm
Hmotnost [kg]: 6,2, se stojanem 7,82
Záruka: 36 měs.
https://www.asus.com/Displays-Desktops/Monitors/Eye-Care/VP32UQ/
ASUS VP32UQ
Monitor ASUS VP32UQ Eye Care je vybaven 31,5palcovým 4K UHD (3840 x 2160) IPS panelem se širokým pozorovacím úhlem 178 ° a přináší ostré, detailní a pohlcující zážitky ze sledování. 100% sRGB poskytuje realistické barvy a plynulejší gradaci. Aby monitor VP32UQ mohl zvládat bezproblémové plynulé hraní, využívá technologii Adaptive-Sync pro eliminaci trhání obrazovky a vylepšené detaily obrazu v tmavých oblastech. Technologie ASUS Eye Care navíc zajišťuje pohodlný zážitek ze sledování.
Ohromný detailní obraz v rozlišení 4K UHD
VP32UQ vás ponoří do světa plného detailů na dechberoucí úrovni. Je vybaven 31,5palcovým panelem 4K UHD (3840 x 2160), který vám poskytne čtyřnásobnou hustotu pixelů a až o 300 % více místa na obrazovce než nabízí displeje s rozlišením Full HD o podobné velikosti. To znamená, že si můžete užít ostrý a detailní obraz. Navíc tak máte na obrazovce více místa pro multitasking, abyste mohli rychle zvládnout více věcí zároveň.
Realistický obraz se širokým pozorovacím úhlem 178 °
Rozlišení ve Full HD a bezrámečkový panel IPS poskytuje 178 pozorovacích úhlů, a to jak horizontálně, tak vertikálně, takže si můžete vychutnat jeho nádherný obraz téměř z jakéhokoli směru.
Super plynulý obraz s funkcí Adaptive-Sync
Díky technologii Adaptive-Sync dokáže monitor eliminovat frustrující zpoždění nebo rozmazávání obrazu pohybem. Umožňuje vám okamžitě reagovat na to, co se děje na obrazovce, a užívat si neuvěřitelně plynulé hraní, takže budete moct udeřit jako první.
Technologie GamePlus exkluzivně od značky ASUS
Pokud jde o design, společnost ASUS vždy myslí na své zákazníky – exkluzivní herní program ASUS GamePlus nabízí funkce Crosshair, Timer, FPS counter a Display Alignment s in-game vylepšeními, která vám pomohou vytěžit z vaší hry více. Tato funkce byla vyvinuta na základě nápadů profesionálních hráčů, kteří díky ní mohli procvičovat a zlepšovat své hráčské dovednosti.
Několik režimů HDR-10 pro realistický obraz
Nyní si můžete vybrat z několika HDR režimů a upravit tak výkon HDR monitoru na základě aktuálního scénáře.
Filtr modrého světla od společnosti ASUS
Filtr ASUS Bluelight vás chrání před škodlivým modrým světlem. Je snadno přístupný, intuitivní a flexibilní díky plynulému nastavení (0 až maximum) prostřednictvím nabídky na monitoru.
Technologie ASUS Flicker free
Je čas se rozloučit s únavou a námahou očí. Technologie Flicker Free pomáhá omezit blikání obrazovky a poskytuje vám pohodlnější prostředí, které je připravené na filmový maraton. Filtr je navržen tak, aby minimalizoval námahu očí, bolesti hlavy a únavu očí, když strávíte nespočetné dlouhé hodiny za monitorem.











