Popis produktu ASUS Vivobook S 16 Flip TN3604YA TN3604YA-MC031W Notebook, R7-7730U, 16", WUXGA, T, 16GB, 512GB SSD, RX Vega 8, W11H, Silver, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 7 |
| Generace CPU | AMD řady 7000 |
| Přesný model | R7-7730U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 45 |
| Napájecí konektor | 4.5 mm |
| Model notebooku | TN3604YA |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon RX Vega 8 |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 1 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Hliník a plast |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,9 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 19,7 |
| Šířka (mm) | 355,2 |
| Hloubka (mm) | 252,4 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 5.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ano |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 7730U Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB cache, up to 4.5 GHz max boost)
Paměť: 16 GB (8GB DDR4 integrováno na desce + 8GB DDR4 SO-DIMM)
Počet slotů (celkem / volné): 1/0
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
Volné sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej: 16" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 LED IPS 60Hz 300nits lesklý
Stylus: ne
Grafická karta: AMD Radeon Vega 7 Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: 1080p FHD camera
Čtečka otisku prstu: ne
Síť: bez Ethernetu
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth 5
USB:
*1x USB 2.0 Type-A
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery
Další konektory:
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x 3.5mm Combo Audio Jack
Čtečka paměťových karet: ne
Baterie: 42 Wh, 3 články Li-ion
Napájení: ø4.5, 45W AC Adapter
Šasi: hliník a plast
Barva: Cool Silver
Rozměry: 35.52 x 25.24 x 1.96 ~ 1.97 cm
Hmotnost: 1,9 kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz
ASUS Vivobook S 16 Flip (TN3604)
Nechte se vtáhnout do světa nekonečných možností s konvertibilním notebookem Vivobook S 16 Flip, který vám nabídne 360° svobody. Vyzkoušejte si nezastavitelný výkon procesoru AMD Ryzen™ řady 7000. Dopřejte svým očím potěšení díky úžasnému dotykovému displeji NanoEdge s rozlišením až 3,2K a volitelným sklem Corning® Gorilla® Glass NBT™ odolným proti poškrábání. Zachyťte všechny své nejlepší nápady pomocí volitelného stylusu s 4096 úrovněmi přítlaku. Překonávejte hranice a tvořte s notebookem Vivobook S 16 Flip!
Naplňte své ambice
Vivobook S 16 Flip je navržen tak, abyste bez námahy zvládli i ty nejnáročnější úkoly. Disponuje procesorem až AMD Ryzen 7 7730U, až 16 GB ultrarychlé paměti RAM (k dispozici je i slot pro upgrade!) a integrovanou grafikou AMD Radeon™. Díky velkému a rychlému až 1TB SSD a svižnému připojení WiFi 6E se Vivobook S 16 Flip stane vaším pomocníkem při práci a společníkem pro příjemnější trávení volného času.
Až Ryzen™ 7 7730U
procesor
Až 32 W
CPU TDP
AMD Radeon™
grafika
Až 1 TB
PCIe® 3.0 SSD
Až 16 GB
paměti
Až WiFi 6E
802.11ax
Zvyšte svou produktivitu
Volitelný procesor AMD Ryzen™ 7 7730U v modelu Vivobook S 16 Flip usnadňuje multitasking, ať už jde o streamování, prohlížení, střih, videochat nebo vyřizování pracovních záležitostí doma. V případě potřeby dokáže Vivobook S 16 Flip zvýšit rychlost svého procesoru až na 4,5 GHz, takže je skutečně připraven na všechny výzvy!
Chladnější, tišší a rychlejší!
Vivobook S 16 Flip využívá vylepšenou 8mm teplovodivou trubici a ventilátor IceBlade, které účinně odvádějí teplo a zachovávají chlad za všech situací. Ventilátor s 80 lopatkami je lehčí a tenčí než běžné ventilátory. Používá také fluidní dynamické ložisko, které je mnohem tišší a má menší vibrace než běžné ložisko.
Vize velikosti
Rozšiřte svůj vizuální požitek díky nádhernému dotykovému displeji NanoEdge s poměrem stran 16:10 a rozlišením až 3,2K, který chrání volitelně sklo Corning Gorilla Glass NBT se zvýšenou odolností proti poškrábání a otiskům prstů. Díky živému až 100% barevnému gamutu DCI-P3 a poměru obrazovky k tělu 85,6 % promění vaše nápady ve skutečnost. Díky certifikacím PANTONE® Validated a VESA DisplayHDR™ True Black 500 u vybraných displejů poskytuje přesné barvy a zobrazuje nejhlubší možnou černou. Zásluhou certifikací ochrany zraku od společností SGS a TÜV Rheinland jsou vaše oči dobře chráněny díky nízkým emisím modrého světla.
Až 3200 x 2000
rozlišení
16:10
poměr stran
85,6%
poměr obrazovky k tělu
Až 0,2 ms
ultrarychlá doba odezvy
Až 100%
barevný gamut DCI-P3
Corning® Gorilla® Glass
ochrana dotykové obrazovky
Nekonečná energie
Aby vám Vivobook S 16 Flip vydržel déle bez nabíjení, má až 50Wh baterii s dlouhou výdrží, která se snadno vyrovná vašemu tempu. A když je čas ji nabít, technologie rychlého nabíjení ji doplní až na 60 % kapacity za pouhých 49 minut. Méně stresu, více možností!
Překonejte rychlost zvuku
Pro bezkonkurenční kvalitu zvuku je Vivobook S 16 Flip vybaven stereo audiosystémem certifikovaným odborníky na zvuk ze společnosti Harman Kardon. Poskytuje výkonný, pohlcující zvuk, který je křišťálově čistý. Technologie Dolby Atmos® vám dopřeje oblíbenou zábavu se zvukem, který vás obklopí, a dodá hudbě a filmům dechberoucí realističnost.
Nejpřísněji testovaná odolnost notebooků na světě podle standardů americké armády
Notebooky ASUS jsou zkonstruovány s mimořádnou odolností, která splňuje americký vojenský standard MIL-STD-810H. Procházejí 8 přísnými testovacími metodami a 21 náročnými testovacími postupy, což zdaleka překračuje průmyslové standardy. Výsledkem je řada výrobků, které jsou proslulé svou spolehlivostí a odolností. Tyto faktory také prospívají dlouhé životnosti, a tím i udržitelnosti, takže můžete pracovat, cestovat nebo odpočívat s jistotou, že váš notebook ASUS je připraven na skutečný svět – dnes i v dalších letech.
Skutečně personalizované pracovní postupy
MyASUS obsahuje sadu praktických aplikací a nástrojů ASUS, které vám pomohou využít notebook na maximum. GlideX je výkonné řešení pro sdílení obrazovky mezi zařízeními. ScreenXpert vám pomůže spravovat okna aplikací na všech displejích připojených k počítači ASUS a poskytne vám plnou kontrolu nad vaší prací!
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.











