Popis produktu ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU860W Notebook, i3-1315U, 17,3", FHD, 8GB, 512GB, Intel int, W11H, Blue, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i3 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i3-1315U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 6 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Úhlopříčka přesná (") | 17,3 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 45 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | X1704VA-AU860W |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 8 |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Podpora Windows Hello | Ne |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ano |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Dodatečná výbava | usb optická myš |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,1 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Baterie - články | 3 |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 254,3 |
| Šířka (mm) | 399,3 |
| Hloubka (mm) | 19,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 50 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.II |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Pouze napájení |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
| Jas (cd/m2=nits) | 250 |
ASUS Vivobook 17 (X1704VA-AU860W)
* armádní standard MIL-STD 810H
* klávesnice ASUS ErgoSense
* ASUS AI noise cancelation
* kloub s rozsahem 180°
* usb optická myš
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i3-1315U (6 jader - 2P + 4E, 8 vláken, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Paměť: 8GB DDR4 na desce
Počet slotů (celkem/volných): 1x slot DDR4 SO-DIMM (1/1)
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 17,3" FHD (1920x1080) 16:9 antireflexní IPS, 60Hz, 250 nitů, 45% NTSC, LED podsvícení
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: SonicMaster, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon
Web kamera: 720p HD
Polohovací zařízení: Precision touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.2)
Porty USB:
* 1x USB 2.0 typ A
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ C (1x PD)
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A
Další porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pro sluchátka/mikrofon
* 1x DC-in
Baterie: 50Wh, 3S1P, 3článková Li-ion
Napájení: USB-C, 45W AC adaptér
Správa zabezpečení: ochrana bootování BIOS uživatelským heslem, Trusted Platform Module (firmware TPM)
Barva: Quiet Blue
Materiál: plast
Rozměry: 399,3x254,3x19,9mm
Hmotnost: cca 2,1kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-17-x1704/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
* armádní standard MIL-STD 810H
* klávesnice ASUS ErgoSense
* ASUS AI noise cancelation
* kloub s rozsahem 180°
* usb optická myš
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i3-1315U (6 jader - 2P + 4E, 8 vláken, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Paměť: 8GB DDR4 na desce
Počet slotů (celkem/volných): 1x slot DDR4 SO-DIMM (1/1)
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 17,3" FHD (1920x1080) 16:9 antireflexní IPS, 60Hz, 250 nitů, 45% NTSC, LED podsvícení
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: SonicMaster, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon
Web kamera: 720p HD
Polohovací zařízení: Precision touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.2)
Porty USB:
* 1x USB 2.0 typ A
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ C (1x PD)
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A
Další porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pro sluchátka/mikrofon
* 1x DC-in
Baterie: 50Wh, 3S1P, 3článková Li-ion
Napájení: USB-C, 45W AC adaptér
Správa zabezpečení: ochrana bootování BIOS uživatelským heslem, Trusted Platform Module (firmware TPM)
Barva: Quiet Blue
Materiál: plast
Rozměry: 399,3x254,3x19,9mm
Hmotnost: cca 2,1kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-17-x1704/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.











