Popis produktu ASUS ROG Zephyrus G14 GA403WM-NEBULA011X Notebook, AI9-HX370, 14", 2880x1800, 32GB, 1TB, RTX 5060, W11P, White, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen AI 9 |
| Generace CPU | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Přesný model | AI9-HX370 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 12 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 120 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 200 |
| Napájecí konektor | Rectangle Conn |
| Model notebooku | GA403WM-NEBULA011X |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - rychlost | 7500 |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| MS Office | Ano |
| Barva | Bílá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,5 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 220 |
| Šířka (mm) | 311 |
| Hloubka (mm) | 15,9-16,3 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 500 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 73 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | 50 |
ASUS ROG Zephyrus G14 (2025) GA403WM-NEBULA011X
Copilot+ PC
* Slash Lighting
* Aura Sync
* ROG Intelligent Cooling - Tri-Fan
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 9 HX 370 (12 jader, 24 vláken, 2,0/5,1 GHz, 24 MB cache)
Neurální procesor: AMD XDNA™ až 50TOPS
Paměť: 32GB LPDDR5X 7500 na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 PCIe
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD (UHS-II)
Displej: 14" 3K (2880x1800) OLED 16:10, 500 nitů, lesklý, 100% DCI-P3, 120Hz, 0,2ms, G-Sync/Adaptive-Sync, ROG Nebula, VESA DisplayHDR
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 4x woofer se Smart Amplifier + 2x výškový reproduktor, Dolby Atmos, Hi-Res; 3x mikrofon, AI potlačení šumu mikrofonu
Web kamera: 1080p FHD IR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: 1zónová RGB Chiclet
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7 802.11be 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x USB 4 (podpora DisplayPort™/napájení)
* 1x USB 3.2 Gen 2 typ C (podpora DisplayPort™/napájení/G-SYNC)
* 2x USB 3.2 Gen 2 typ A
Další porty:
* 1x čtečka karet microSD (UHS-II)
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
Zabezpečení: ochrana heslem správce systému BIOS a heslem uživatele, bezpečnostní procesor Pluton, zabezpečené jádro (úroveň 3)
Baterie: 73Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 200W AC
Barva: bílá (Platinum White)
Rozměry: 311x220x15,9-16,3mm
Hmotnost: cca 1,5kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://rog.asus.com/laptops/rog-zephyrus/rog-zephyrus-g14-2025/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Copilot+ PC
* Slash Lighting
* Aura Sync
* ROG Intelligent Cooling - Tri-Fan
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 9 HX 370 (12 jader, 24 vláken, 2,0/5,1 GHz, 24 MB cache)
Neurální procesor: AMD XDNA™ až 50TOPS
Paměť: 32GB LPDDR5X 7500 na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 PCIe
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD (UHS-II)
Displej: 14" 3K (2880x1800) OLED 16:10, 500 nitů, lesklý, 100% DCI-P3, 120Hz, 0,2ms, G-Sync/Adaptive-Sync, ROG Nebula, VESA DisplayHDR
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 4x woofer se Smart Amplifier + 2x výškový reproduktor, Dolby Atmos, Hi-Res; 3x mikrofon, AI potlačení šumu mikrofonu
Web kamera: 1080p FHD IR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: 1zónová RGB Chiclet
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7 802.11be 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x USB 4 (podpora DisplayPort™/napájení)
* 1x USB 3.2 Gen 2 typ C (podpora DisplayPort™/napájení/G-SYNC)
* 2x USB 3.2 Gen 2 typ A
Další porty:
* 1x čtečka karet microSD (UHS-II)
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
Zabezpečení: ochrana heslem správce systému BIOS a heslem uživatele, bezpečnostní procesor Pluton, zabezpečené jádro (úroveň 3)
Baterie: 73Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 200W AC
Barva: bílá (Platinum White)
Rozměry: 311x220x15,9-16,3mm
Hmotnost: cca 1,5kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://rog.asus.com/laptops/rog-zephyrus/rog-zephyrus-g14-2025/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.











