Tiskárny štítků pro požadavky na nízký objem tisku

Vlastníte menší e-shop nebo pouze potřebujete označit šanony v kanceláři? V našem sortimentu Vám můžeme nabídnout ty nejlepší termo tiskárny štítků v TOP kvalitě! Termo tiskárny tisknou za pomocí tepla. Tyto tiskárny tedy nepotřebují žádný inkoust, toner ani pásku. Speciální papír (etiketa) je chemicky ošetřena tak, aby se na ní zobrazil pouze požadovaný text nebo jiný motiv černé barvy. Díky tomu jsou tyto tiskárny velice jednoduché k ovládání a navíc jsou velmi odolné a lehké. Tisknou pouze černobíle, a proto jsou dostačující pro maloobchod, kde jsou velmi oblíbené. Nevýhodou je citlivost termo papíru, který je náchylný na změnu tepla či světla. Jeho životnost je krátká a postupem času ztrácí svou čitelnost. Pro tisk přepravních štítků apod. jsou však naprosto dostačující.
Termotiskárny pro přímý tisk se nejčastěji využívají při tisku účtenek, přepravních štítků nebo při tisku vizitek návštěvníků.
Vhodnou variantou, kterou naleznete u nás v sortimentu je tiskárna štítků Brother QL-700.Jaké jsou její výhody?
  1. Integrovaný software pro editaci štítků bez instalace
  2. Integrovaný odstřih pro tvorbu štítků se zadanou délkou
  3. Extrémní rychlost tisku až 93 štítků za minutu
  4. Štítky mohou být až 62 mm široké a 1 m dlouhé
 
V našem sortimentu naleznete i novější modely Brother QL-800 a Brother QL-810W. Tyto mají navíc funkci červeného tisku. K tomu Vám poslouží speciální etikety DK-22251, 62mm x 15,24m. V našem sortimentu tento druh etiket samozřejmě také najdete.

Součástí balení tiskárny štítků jsou tyto etikety:
DK-11201: startovací role standardních adresních štítků, 29 x 90 mm, 100 štítků v roli
DK-22205: startovací kontinuální papírová role, 62 mm x 8 m

Vyberte si v našem sortimentu tu pravou tiskárnu štítků, která vám pomůže označit cokoliv potřebujete během pár minut!Denisa z CDRmarket.cz