Protiskluzové pásky pro bezpečnost v práci i v domácnosti

Vyhněte se nebezpečným úrazům při uklouznutí. Protiskluzové pásky efektivně chrání před rizikem uklouznutí v různých podmínkách. Vyberte si typ, který potřebujete a vytvořte bezpečné prostředí doma, při sportu i v zaměstnání.

Zvýrazněte riziková místa a zapomeňte na pády

Protiskluzové pásky jsou tvořeny částicemi minerálů, které jsou naneseny na samolepicím nosiči. Díky tomu jsou vhodné pro rychlé a trvalé či dočasné použití v různých podmínkách. Poskytují protiskluzovou úpravu na kluzkých površích, např. ve sprchách, saunách, u bazénů, na schodištích, rampách, v garážích, dílnách, dopravních prostředcích apod.

Kvalitní protiskluzové pásky jsou odolné vůči oděrům, charakterizuje je dlouhá životnost a pevnost bez vrásnění, točení nebo odlepování. Podle použití rozlišujeme:

  • Univerzální protiskluzové pásky pro všeobecné použití – do prostor s intenzivním pěším provozem nebo s provozem lehkých vozidel
  • Protiskluzové pásky do mokrého prostředí – pro chůzi naboso a mokré prostředí
  • Silné a extra silné protiskluzové pásky – vhodné i do náročnějšího prostředí

Protiskluzové pásky využijete všude, kde hrozí riziko uklouznutí

Protiskluzové pásky jsou k dispozici v různých barvách a tloušťkách, podle toho je můžete použít tam, kde jsou potřeba. Například standardní protiskluzové pásky 3M safety-walk mají univerzální využití v obytných, ale i průmyslových prostorách. Silné a extra silné protiskluzové pásky jsou jako stvořené do provozů, kde dobře odolávají pracovní obuvi, ale také i na vnitřní nebo vnější schody.

Na jednorázové akce jako jsou koncerty, soutěže či sportovní zápasy jsou ideální snadno odstranitelné protiskluzové pásky, které vynikají tím, že je velmi rychle nainstalujete a po skončení akce i stejně snadno odstraníte. Existují však také neabrazivní protiskluzové pásky s jemnou texturovanou pružnou horní vrstvou, určené zejména do bytů a kanceláří. Protiskluzové pásky 3M safety-walk do mokrého prostředí díky své výborné odolnosti vůči vodě můžete použít do sociálních prostor, k bazénům, do saun a masážních salonů.

Vyberte si protiskluzovou pásku podle potřeby

Pokud hledáte protiskluzovou pásku pro bezpečnou a pohodlnou chůzi v místech, kde se chodí naboso nebo ojediněle v botách, určitě vám bude vyhovovat středně silná protiskluzová páska 3M z rozměrově stálé plastové fólie potažené texturovaným pružným povrchem.

Pro použití na suchých, mokrých i zaolejovaných podlahách v průmyslových i komerčních prostorách, jako jsou chodby, nouzové východy, výrobní a skladovací haly, schodiště, žebříky, stupačky na strojích apod., zase využijete univerzální protiskluzovou pásku 3M safety-walk. Je tvořena vysoce odolnými brusnými částicemi, které jsou kvalitním a trvanlivým lepidlem přilepené na plastický podklad. Díky tomu je vhodná pro suché, vlhké i mastné podlahy.

Protiskluzová páska z jemně texturované pružné horní vrstvy, opatřená kontaktním voděodolným lepidlem na opačné straně je ideální do mokrého prostředí, jako jsou koupelny, toalety, sprchy, sauny, ale také pro použití na člunech a při vodních sportech.