PANTUM – Už znáte tuto novinku na našem trhu? Pojďme si ji představit…

Nově jsme jedni z prvních oficiálních partnerů značky Pantum, která je úplnou novinkou na českém a slovenském trhu. Tato relativně mladá společnost nebude pravděpodobně pro většinu z vás tak známou, proto jsme moc rádi, že vám Pantum dnes můžeme představit.

 

Čím chce nový výrobce zaujmout a vybudovat si důvěru?

Pantum slogan zní: "Pantum - nová éra tisku". Tato společnost je specializovaným výrobcem především laserových tiskárenlaserových multifunkcí a samozřejmě tonerových kazet. Přesto, že na český a slovenský trh teprve vstupují, nenechte se zmást – praxi mají ve skutečnosti mnohem delší. Společnost Pantum vznikla již v roce 2000 a v roce 2010 uvedla svou první laserovou tiskárnu, se kterou sklidila velký úspěch. Takže zaujmout by nemuselo být tak složité, že? A co je tedy to, co jejich produkty nejvíce charakterizuje?

Výhody produktů Pantum:

  • Skvělá cenová dostupnost 
  • Velmi nízká poruchovost a spolehlivost
  • Ekologický přístup
  • Kvalitní poskytovaných služeb a tiskových řešení
  • Jednoduchá obsluha zařízení
  • Velmi příznivé provozní náklady
  • Příjemně kompaktní rozměry zařízení
  • Naprosto dostatečná výbava
  • Vysoká stabilita zařízení
  • Snadná instalace ovladačů takzvaně "v jednom kroku"

Během svého působení na trhu představili Pantum také jejich všestranné produkty včetně novinek barevných laserových jednoúčelových tiskáren a barevných laserových multifunkčních tiskáren.


Laserové tiskárny a multifunkční laserové tiskárny Pantum 

V naší nabídce můžete najít například černobílou laserovou multifunkci Pantum M6500NW, která poskytuje 4 druhy uspořádání a funkci automatické korekce. Je snadno ovladatelná a efekt kopírování je jasný a úhledný. Tiskárna Pantum M6500NW umožňuje bezdrátový tisk prostřednictvím Wi-Fi rozhraní a vypadat bude velmi elegantně jak ve vaší kanceláři, tak i domácnosti. Hodí se však také pro zdravotnictví, e-shopy, logistické firmy, kamenné obchody, a další.

 

Pantum M6500NW

 

Z laserových tiskáren Pantum pak u nás najdete také model P3305DW, který má jednoduchý, ale velmi moderní design v bílém provedení s šedými akcenty. Tato laserová tiskárna je určena spíše do malých až středních firem. Její potenciál však využijete i ve větší domácnosti k osobním účelům. 

P3305DWPantum P3305DW vyniká jednodušší ovladatelností, optimální funkčností, rychlým startem, síťovým rozhraním, rychlostí, ale HLAVNĚ opět nižšími náklady na tisk. Nechybí ji ani duplexní tisk a také jako u multifunkce M6500NW pomocí síťového rozhraní LAN podporuje bezdrátový tisk prostřednictvím Wi-Fi nebo NFC. Co si budeme povídat, dnes už je to u tiskáren velmi vyžadovaná vlastnost.

Proč a jak na to se můžete také dočíst na našem blogu pod názvem: "Poptávka po přímém tisku z mobilu stoupá. Víte, jak na to?".

 A co spotřební materiál?

Díky tonerům Pantum vytisknete vše, co potřebujete snadno a v profesionální kvalitě.
Opět je tu klíčové to, čím se může společnost Pantum pyšnit, a to je nízká poruchovost, kterou se vyznačují i jejich tonerové kazety. Přeci jen je vyrábí už přes 10 let. Selhání náplně se totiž stává v méně než 0,5 % případů. Společnost Pantum má navíc vizi sjednotit kompatibilitu náplní do tiskáren tak, aby alespoň většina tiskáren Pantum používala jeden typ tonerových kazet, což by bylo určitě velké plus.

TIP: Co je to toner?


Věříme, že pro vás laserové tiskárny a multifunkce od značky Pantum budou skvělou volbou!