Nejmenší multifunkční tiskárna na světě - HP DeskJet Ink Advantage 3785 All-in-One

Představujeme vám tiskárnu, která je označována jako nejmenší multifunkční tiskárna na světě. S rozměry (ŠxHxV) 403x 177x141 mm se vejde asi opravdu kamkoliv, ale není na splnění standardních funkcí multifunkční tiskárny až moc malá?


Nejzajímavější záležitost na této tiskárně a zároveň velká úspora místa je posuvný skener, který funguje podobně, jako tomu bylo u faxů. Posuvné skenování přináší jen jednu malou nevýhodu, neoskenujete si listy z vázaného dokumentu, jako je například kniha nebo učebnice. Naštěstí žijeme v 21.století a problém lze snadno vyřešit pomocí chytrého telefonu a aplikace na scanování.

Celkově je tato tiskárna vyrobena hlavně pro mladou generaci, napovídá tomu třeba cena tiskárny, která se nyní pohybuje okolo 1600,- Kč, ale i barevná škála provedení, ve kterém lze tiskárnu koupit. Nesmíme také zapomenout na to nejdůležitější -  bezdrátový tisk z mobilu i z tabletu, který mladší generace ocení především. S aplikací, kterou nabízí HP ke stažení zdarma, můžete i scanovat mobilním zařízením. 


Tato tiskárna je vyrobena hlavně pro domácí, ne až tak častý tisk. Kvalita tisku díky dvěma inkoustovým náplním je průměrná, ale pokud zapadáte do kolonky doporučeného množství vytisknutých stran za měsíc, bude vám kvalita tisku stačit. Doporučené množství vytisknutých stran činí 50 - 200 stran za měsíc. Tato multifunkční tiskárna bude skvěle sloužit lidem, kteří chtějí sem tam něco vytisknout, z větší části používají mobilní zařízení a nechtějí do tiskárny moc investovat.