Inkoustové náplně HP do tiskárny

Firma HP nenechává nic na náhodě a její samostatné nebo multifunkční tiskárny jsou zárukou špičkové kvality a profesionálního tisku. To stejné ale platí i pro inkoustové náplně HP, se kterými můžete mít věci vždy pod kontrolou. Originální náplně HP jsou totiž do detailů navrženy tak, aby za každých okolností fungovaly spolehlivě a nabídly Vám maximální kvalitu vytištěných fotografií nebo grafických či textových dokumentů.

Cartridge HP kromě jiného disponují přidanou hodnotou v podobě vysoké výtěžnosti, kterou oceníte zejména při frekventovaném tisku dokumentů. Používání takovýchto náplní se nakonec promítne do prokazatelně nižších nákladů za jednu vytištěnou stranu. Výborných výsledků ale můžete dosáhnout i s kompatibilními inkoustovými náplněmi určenými pro tiskárny HP, proto dnes dáme prostor oběma kategoriím cartridgí.

HP 652 F6V25AE černá (black) originální náplň

Jak už jsme zmiňovali výše, originální inkoustové náplně jsou doladěny tak, aby poskytly výjimečnou kvalitu tisku bez jakýchkoliv kompromisů. A jinak tomu není ani v případě náplně HP 652 F6V25AE, která mimo jiné nabízí spolehlivost a dobrou cenu. Náplň je kompatibilní s více modely tiskáren produktové řady HP DeskJet Ink Advantage. Výtěžnost náplně umožní vytištění 360 listů papírů se standardním 5 % pokrytím.

Pokud je pro Vás prioritou úspora tisku, jistě Vás zaujme černá kompatibilní náplň HP 652 XL F6V25AE, která na rozdíl od výše uvedené originální náplně disponuje objemem až 20 ml (originální náplň má 6 ml). Kvalita tisku je samozřejmě zachována i v tomto případě.

HP 300XL CC641E černá (black) originální náplň

Při originální náplni HP 300XL CC641E se můžete těšit nejen na špičkovou kvalitu tisku, ale i na počet vytištěných listů papírů. Tato kazeta s 12 ml objemem inkoustové náplně nabízí perfektní výtěžnost, která stačí k vytištění až 600 stran dokumentů. S touto náplní v tiskárně Vás proto nepřekvapí ani nečekaný požadavek na tisk většího množství dokumentů. Náplň je určená pro tiskárny HP DeskJet nebo HP Photosmart. Při snižování nákladů na tisk ale můžete vzít v úvahu kompatibilní inkoustový cartridge HP 300XL CC641E. Tato alternativní náplň s 18 ml objememVám ušetří finanční prostředky, ale obávat se nemusíte ani kvality tisku. Ta bude stejná jako při originální náplni.

HP 301 CH562E barevná (color) originální náplň

Spolehlivé a bezproblémové fungování tiskárny modelové řady HP DeskJet bude probíhat i v režii originální náplně HP 301 CH562E. S touto náplní můžete tisknout i na běžný papír dokumenty, které budou mít profesionální vzhled. Objem originální náplně je 6 ml a přibližná průměrná výtěžnost inkoustové náplně při tisku dokumentů se standardním 5 % pokrytím představuje 165 listů papírů.

Alternativou výše uvedené originální náplně HP je kompatibilní barevná náplň HP 301XL CH564E, která má více než dvojnásobný objem – 15 ml. I s levnější kompatibilní náplní si můžete tedy užívat bezchybné kvality výtisků.

HP 22XL C9352CE barevná (color) originální náplň

Vaše očekávání samozřejmě nezklame ani inkoustová náplň HP 22XL C9352CE. Právě naopak. Tak jako všechny originální cartridge HP, i tato náplň je zárukou výjimečné kvality tisku a dlouhé životnosti výtisků. HP 22XL C9352CE je kompatibilní s tiskárnami HP DeskJet,HP OfficeJet a použít ji můžete i do modelové řady HP PSC. Náplň disponuje 11 ml objemem a výtěžnost náplně při klasickém 5 % pokrytí strany umožní vytisknout přibližně 415 listů papírů formátu A4.

Cenově atraktivnější náplní je kompatibilní cartridge HP 22XL C9352ADíky 25 ml objemu inkoustové náplně můžete ušetřit peníze, ale zároveň si dopřejete vyšší počet výtisků. Co víc si může člověk přát? Snad jen kvalitu tisku, ale i ta je v tomto případě na výborné úrovni.