Inkoustové a laserové tiskárny Brother

Společnost Brother patří ve svém oboru k užší světové špičce. Firma má na kontě spolehlivé skenery, šikovné tiskárny štítků a také prvotřídní inkoustové či laserové tiskárny vyšperkované několika užitečnými funkcemi. Není tedy vůbec žádným překvapením, že tiskárny z dílny této respektované značky dokáží navzdory obrovské konkurenci v pravidelných intervalech získávat prestižní mezinárodní ocenění.

Inkoustové a laserové tiskárny Brother poutají pozornost po každé stránce

Z ocenění, které firma obdržela, stojí za zmínku Ocenění IF Design Award 2019, které bylo uděleno za výjimečný design hned dvěma zařízením z portfolia produktů Brother. V prvním případě šlo o barevnou laserovou tiskárnu HL-L3270CDW, ve druhém o tiskárnu štítků z oblíbené modelové řady P-Touch.

Zařízení Brother však nejenže dobře vypadají, ale spolu s tonery dokáží zajistit i profesionální kvalitu tisku. Samozřejmě bez ohledu na to, jakou technologii tisku používají. Ať už tedy jde o inkoustové tiskárny či o laserové tiskárny, můžete si být jisti, že tyto produkty snesou i ta nejpřísnější kritéria a při plnění soukromých či firemních úkolů budou stát vždy na vaší straně. Efektivitu práce přirozeně podporuje jak hardwarové, tak i softwarové vybavení tiskáren. A to je jeden z hlavních důvodů proč laserové a inkoustové tiskárny Brother nezůstávají pouze u ocenění za design.

Laserové a inkoustové tiskárny Brother osloví výkonem i dalšími parametry

Bezchybný, spolehlivý výkon tiskáren Brother, uživatelská přívětivost, jednoduchá obsluha a v neposlední řadě zmiňovaná efektivita práce ve firemním či domácím prostředí nemohly ujít laické, ale ani odborné veřejnosti, takže více zařízení Brother se mohou pochlubit nejen výbornými recenzemi, ale také oceněními od společnosti BLI, která je přední světovou autoritu, pokud jde o hardware, software a služby zařízení.

Aby nezůstalo jen u slov, v kategorii "Vynikající tiskárna typu A3 - vše v jednom" zvítězila a ocenění Winter 2019 Pick Award získala barevná, inkoustová multifunkce MFC-J6947DW. Profesionální, multifunkční tiskárna reprezentuje spolehlivé modely pro oboustranný tisk, kopírování, skenování i faxování až do formátu A3 a to vše i v tom nejnáročnějším firemním nebo kancelářském prostředí.

Při představování zařízení z portfolia společnosti Brother samozřejmě nemůžeme vynechat ani jiné zajímavé modelové řady tiskáren, podívejme se tedy, jaké možnosti máme na výběr. Zůstat můžeme hned u inkoustových tiskáren.

Inkoustové tiskárny bodují nejen cenou a rozměry

Inkoustové tiskárny potěší atraktivní cenou, spolehlivostí tisku, kompaktními rozměry i vysokým rozlišením. Jak jsme již naznačili výše, v nabídce značky Brother jsou dostupné inkoustové tiskárny vhodné pro tisk rodinných barevných fotografií, ale i zařízení, která se dokáží vypořádat s velkoobjemovým tiskem firemních dokumentů.

V domácnosti nebo v menší kanceláři se třemi či čtyřmi zaměstnanci se zpravidla netisknou stovky nebo tisíce dokumentů. K příležitostnému tisku školních projektů nebo několika stránek faktur denně může proto zcela postačovat některá inkoustová multifunkce s označením DCP. Modely tiskáren s označením DCP šetří čas, náklady i místo na pracovním stole. Kromě kvalitního, ostrého tisku nabízí také skenování a kopírování, ale pokud je na seznamu vašich požadavků i faxování, budete muset sáhnout po modelech tiskáren s označením MFC.

Modely inkoustových tiskáren MFC zvládají běžnou i intenzivnější zátěž tisku nejrůznějších dokumentů, proto mohou být nasazeny i do náročného prostředí velkých kanceláří a firem. Po příklady konkrétního zařízení nemusíme chodit daleko, stačí si vzpomenout na výše uvedenou vítěznou inkoustovou multifunkci MFC-J6947DW.

Laserové tiskárny Brother jsou jednoduše nepřehlédnutelné

Laserové tiskárny s klasickou i LED technologií tisku rozhodně nepatří k zařízením, která bychom si mohli dovolit nechat bez povšimnutí. Nyní ale nemyslíme jejich povedený design. Míříme spíše na fakt, že tato zařízení se dokáží výborně zhostit své role nejen v kancelářském či firemním prostředí, ale i v domácnosti, a proto si při případném výběru nové tiskárny zaslouží náležitou pozornost.

S označením laserových multifunkcí je to zčásti velmi podobné jako u inkoustových zařízení. V praxi to znamená, že koupí multifunkční laserové tiskárny s označením DCP získáte zařízení, která vám umožní dokumenty tisknout, skenovat a kopírovat, v případě modelu tiskárny s označením MFC budete moci dokumenty navíc i faxovat.

Nabídka laserových multifunkcí je přirozeně mnohem pestřejší a nezůstává pouze u tohoto kritéria. Při výběru tak můžete upřednostnit barevné laserové multifunkce, které jsou jakoby stvořené pro vytváření přitažlivých dokumentů s jasným a ostrým textem nebo se můžete rozhodnout pro koupi tiché mono laserové tiskárny s označením HL, která se postará o cenově výhodný tisk černo-bílých dokumentů a je ideální volbou pro větší kanceláře i firmy s požadavky na velké objemy výtisků.