Gembird 3DP-PLA1.75-01-GR, 3D filament, PLA, 1,75mm, 1000g, Šedý (Grey)
Obrázky jsou pouze ilustrační.
Dostupnost:Na externím skladě
U dodavatele:100 a více kusů
Náš kód: i654_TIF052160
Šedá  barva
Parametry
Barva:
Šedá
Průměr struny:
1,75 mm
Pracovní teplota:
190 - 220°C
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: PLA, průměr 1,75 mm
Tavný bod: 190-220 C
Mez kluzu při 5mm / min: 45 MPa
Dopad Síla: 5 KJ / m2
Rozměry cívky: 165 mm průměr x 100 mm výška x 40 mm středový otvorr