Dopřejte své tiskárně i peněžence to nejlepší s řadou TonerBenefit…

Japonská společnost Brother obohatila své již velmi úspěšné portfolio o vylepšené laserové multifunkce a laserové tiskárny, které jsou součástí řady TonerBenefit. Velmi důležité vylepšení tiskáren této řady je jednodušší rám, který umožňuje kratší cestu papíru a tak snižuje riziko jeho zaseknutí.

 

Největším benefitem jsou ale rozhodně tonery Brother TN-B023 a TN-1090 řady TonerBenefit, které Brother nabízí za jednotnou cenu a to 590 korun. No není to super? Například výtěžnost originálního toneru Brother TN-B023 pro použití s laserovými tiskárnami a laserovými multifunkcemi Brother je 2.000 stran při 5% pokrytí, přičemž jedna stránka vás vyjde na 0,30 korun.

Není žádnou novinkou, že válce do tiskáren Brother nejsou spojené s tonery jako je to u některých jiných značek. Tím disponují nejen tiskárny řady TonerBenefit, ale i všechny ostatní od Brotheru. Proč to zmiňujeme? Výtěžnost válce může být například 20.000 stran, ale toneru pouze 2.000 stran. Pokud je válec spojený s tonerem jako 2v1, musíte po tom, co toner doslouží vyhodit obojí, ale pokud je zvlášť, výměnu válce jednoduše provedete, až bude potřeba. A teď se dostáváme k tomu, že vlastně s řadou tiskáren a tonerů Brother TonerBenefit ušetříte NEJEN za originální toner Brother, ale také za válce Brother.

 

Sára z CDRmarket