Popis produktu ASUS ExpertBook B3 B3604CMA B3604CMA-Q90189X Notebook, U5-125H, 16", WUXGA, 16GB, 512GB SSD, Arc Xe, W11P, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 5 |
| Generace CPU | Intel Ultra 1. generace |
| Přesný model | u5-125H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 14 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | B3604CMA |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Hliník a plast |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,9 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 20,3 |
| Šířka (mm) | 358 |
| Hloubka (mm) | 254,3 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N924030440 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 63 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| NPU - počet TOPs | Neuvedeno |
Model: ASUS ExpertBook B3 (B3604)
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 125H (14 jader - 4P + 8E + 2LPE, 18 vláken, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,7/3,6 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 18 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem / volné): 2/1
Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Volné sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Displej: 16" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 300nits 60Hz WVA antireflexní
Stylus: ne
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc 7-cores iGPU
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: 1080p FHD s bezpečnostní clonou a s IR pro podporu Windows Hello
Čtečka otisku prstu: ano
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Wireless Card
USB:
*2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*2x Thunderbolt 4, compliant with USB4, supports display / power delivery
Další konektory:
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x 3.5mm Combo Audio Jack
*1x RJ45 Gigabit Ethernet
*Smart card reader
Čtečka paměťových karet: ne
Baterie: 63 Wh, 3 články Li-ion
Napájení: TYPE-C, 65W AC Adapter
Šasi: hliník a plast
Barva: Star Black
Rozměry: 35.80 x 25.43 x 2.03 ~ 2.03 cm
Hmotnost: 1,90 kg
TCO Certified: ano
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b3-b3604/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 125H (14 jader - 4P + 8E + 2LPE, 18 vláken, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,7/3,6 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 18 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem / volné): 2/1
Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Volné sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Displej: 16" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 300nits 60Hz WVA antireflexní
Stylus: ne
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc 7-cores iGPU
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: 1080p FHD s bezpečnostní clonou a s IR pro podporu Windows Hello
Čtečka otisku prstu: ano
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Wireless Card
USB:
*2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*2x Thunderbolt 4, compliant with USB4, supports display / power delivery
Další konektory:
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x 3.5mm Combo Audio Jack
*1x RJ45 Gigabit Ethernet
*Smart card reader
Čtečka paměťových karet: ne
Baterie: 63 Wh, 3 články Li-ion
Napájení: TYPE-C, 65W AC Adapter
Šasi: hliník a plast
Barva: Star Black
Rozměry: 35.80 x 25.43 x 2.03 ~ 2.03 cm
Hmotnost: 1,90 kg
TCO Certified: ano
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b3-b3604/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.











