+420 773 484 483 (Po - Pá: 8:00 - 17:00) obchod@CDRmarket.cz
CDRmarket - Tonery a cartridge do tiskáren
0 ks produktů za 0 Kč
Nákupní košík

Historie firmy

2001

Zakládáme společnost CDRmarket

Od začátku jsme se specializovali na datová média. V této době se jednalo o CD-R, CD-RW nosiče. Postupem času samozřejmě rozvíjíme tento sortiment o nejnovější technologie v oblasti optických datových nosičů.
2003

Spouštíme Internetový obchod

Od června roku 2003 jsme spustili internetový obchod, kde můžete z celé republiky objednávat za velice zajímavé ceny.
2004

Málo místa, stěhujeme se do větších prostor

V dubnu 2004 se naše centrála v Plzni stěhuje do větších prostor v přízemí domu na Anglickém nábř. 3. Zde jsme pro vás mimo jiné připravili velkou prodejní plochu, možnost přístupu pro vozíčkáře, velké parkoviště vedle objektu a mnoho dalšího. Zároveň se pro vás snažíme co nejvíce rozšiřovat sortiment nejen optických médií, ale také dalšího spotřebního materiálu i nejširšího sortimentu tiskáren.
2006

SpoušTÍme nový a vychytanější E-shop a rozšiřujeme sortiment

Od února 2006 spojujeme standartní stránky a nový eShop. Při otevření stránek www.CDRmarket.cz se dostáváte přímo do nového eShopu, kde můžete nakupovat za zvýhodněné ceny. Nově zde naleznete množstevní slevy (nad 300ks), nově generované ceníky,... Dále přidáváme možnost osobního vyzvednutí na některé z našich prodejen.

V červnu 2006 výrazně rozšiřujeme nabídku spotřebního materiálu v našem eShopu (inkoustové cartridge a tonery) o značky Canon, Epson, Konica, Kyocera, Lanier, Lexmark, Minolta, Mita, Nashua, OKI, Olivetti, Panasonic, Ricoh, Samsung, Sanyo, Sharp, Tally, Tektronix, Toshiba, Utax a Xerox.
2008

Nabízíme již vše pro vaše kanceláře

V srpnu 2008 jsme rozšířili náš sortiment o kancelářské potřeby a další sortiment související s provozem kanceláře, obchodu,... Nyní Vám můžeme nabídnout opravdu VŠE pro KANCELÁŘ.
2010

Stáváme se distributorem značky sci pro evropu

Vzhledem k růstu naší společnosti jsme se v roce 2013 přestěhovali do výrazně větší provozovny na adrese Papírnická 4, Plzeň-Slovany. Nyní Vám můžeme nabídnout kvalitnější prodejní plochu a více než trojnásobně větší sklady než dříve. Díky tomu jsme schopni nabídnout výrazně větší sortiment k okamžitému odběru.
nyní

Nový e-shop, nové funkce - usnadňujeme vám nákup

Redesignujeme náš eshop, přidáváme spoustu funkčností tak, aby byl Váš nákup ještě pohodlnější.
Nejdůležitější je pro nás zákazník, a proto se vždy snažíme vyjít vstříct.