zpět na výpis

Epson TM-P20 C31CE14021 mobilní tiskárna 58mm, Wifi, základna, černá, odthovací lišta, se zdrojem

Epson TM-P20 C31CE14021 mobilní tiskárna 58mm, Wifi, základna, černá, odthovací lišta, se zdrojem
Obrázky jsou pouze ilustrační.
Běžná cena: 10 375 Kč (s DPH)

Ušetříte: 3 394 Kč (33%)

6 981 Kč
5 769.42 Kč (bez DPH)
Dostupnost:7-10 dnů
Náš kód: i8_303764

Parametry

Kategorie:
Professional
Tisková technologie:
Termo
Konektivita:
WiFi
Typ tiskárny:
Mobilní

Popis produktu

Spolehlivý mobilní tisk od evropské jedničky v oblasti pokladních tiskáren1. TM-P20 je naše nejmenší a nejlehčí mobilní tiskárna účtenek, ideální pro personál maloobchodních prodejen, pohostinství, prodej jízdenek a kohokoli, kdo vyžaduje mobilní tisk účtenek.
Ultralehká a kompaktní
Tiskárna TM-P20 má o polovinu menší velikost2 než naše jiné dvoupalcové modely a přibližně o dvě třetiny nižší hmotnost3. Může se chlubit rychlým tiskem (až 100 mm/s) a dlouhou životností baterie (až osm hodin), což z ní činí ideální volbu pro zaneprázdněný personál maloobchodních podniků, který řeší nákupy na prodejnách, personál v restauracích obsluhující zákazníky a pro tisk jízdenek v autobusech a vlacích. Zařízení je také opatřeno sponou na opasek pro snadné nošení.
Bezproblémové možnosti připojení
Naše inteligentní technologie ePOS umožňuje ovládání tiskáren TM přímo z webových prohlížečů nebo nativně na řadě chytrých zařízení. Funkce NFC (Near Field Communication) umožňuje mobilním zařízením a tabletům snadné spárování s tiskárnami. V případě zařízení bez funkce NFC je možné také rychlé a snadné párování na základě čárových kódů.
Robustní provedení
Víme, jak frustrující může být zpoždění. Tiskárna TM-P20 je vybavena celou řadou funkcí, které jsou zárukou nepřetržitého provozu bez problémů. Abychom mohli těmto drobným nepříjemnostem zabránit, zařízení je odolné vůči pádu z výšky do 150 cm a díky volitelnému měkkému přepravnímu pouzdru také splňuje certifikaci IP-54 pro odolnost vůči nárazům a vodě.
Snadná obsluha
Díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání a kontrolkám LED bude pro vás používání tiskárny hračka. Zakládání dávek papíru zaručuje velmi snadné doplňování papíru i na cestách.

 

Základní funkce
•Lehká a kompaktní:Ideální pro tisk účtenek a jízdenek na cestách

 

•Tisk ePOS:Umožňuje tisk z jakéhokoli mobilního zařízení bez nutnosti instalace ovladačů.

 

•Dlouhá životnost baterie:Vydrží až 26 hodin nepřetržitého provozu. (Nabíječka je součástí balení.)

 

•Funkce NFC a párování na základě čárových kódů:Jednoduché párování mobilních zařízení a tabletů s tiskárnou•Vysoká rychlost tisku:Až 100 mm/s, pro rychlý tisk účtenek a transakce

.